2060 Super, Ryzen 2700X sisteme 240Hz monitör alınır mı?

@1.Murad HÜDAVENGİDAR rekabetçi adam değilim, 60 Hz'den fazla kullanmadım. Sadece duyduğum kadarıyla, 240 Hz'e geçenlerin hayal kırıklığına uğrayabildiğini söyledim. Tabi ki dediğim gibi alınmaz vs. değil. Alınır da kullanılır da.

Profesyonel anlamda 50 Hz bile fazla olsa artıdır oyuncuya. Kesinlikle değer geçiş yapmaya. Ayrıca IPS paneller profesyonel oyuncular için günümüzde uygun değiller. Profesyonel açıdan en iyisi TN-VA-IPS sıralamasını izler. Ama artık VA paneller de TN’den farksız performans gösteriyor. Hem güzel renk hem de performans için VA tercih edin. Model size kalmış.

@1.Murad HÜDAVENGİDAR rekabetçi adam değilim, 60 Hz'den fazla kullanmadım. Sadece duyduğum kadarıyla, 240 Hz'e geçenlerin hayal kırıklığına uğrayabildiğini söyledim. Tabi ki dediğim gibi alınmaz vs. değil. Alınır da kullanılır da.
bende 144'e geçtim cidden çok fena fark var araştırmalardada bu böyle ama dediğim gibi 240 hz ye geçince arada az bir fark var ama oda önemli.

Maddi durumunuz iyiyse ve valorant'ı gerçekten çok profesyonel oynuyorsanız 360 hz monitörede bakabilirsiniz en hızlı monitör ama onun yanında ilave takviyede lazım o fps'i verebilcek.
Evet biliyorum ama şu an için çok gerekli olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı