2060 Super ve Ryzen 7 3700X GTA 5 FPS değerleri

denemehesap123

Femtopat
Daha fazla  
Hocam merhaba, başlıkta da belli ettiğim gibi sorun 50-60 FPS almam. PC özelliklerini aşağıya koydum.
V-Sync kapalı olmasına rağmen FPS değerlerim bu denli düşük. Oyun içi kullanımları da ekledim. GeForce Experience'den güncelledim driverları falan.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    17,5 KB · Görüntüleme: 71
  • Adsız.png
    Adsız.png
    26,2 KB · Görüntüleme: 75
Hocam o zaman bu normal bir durum değil. Virüs falan olmadığına emin misiniz? Çünkü normalde ekran kartı kullanımı daha fazla olması lazım.
Hocam pcde 6 oyun var alalı 1 ay oldu çok temiz crack vb... şeyler indirmiyorum bile.

Son düzenleme:
Yükselttim hocam. Ama ne CPU ne GPU kullanılıyor buna bir çözüm var mıdır?

Başka bir konuda görmüştüm benimkiyle aynı GPU chipsetine sahip arkadaş GeForce Experience ile son sürüm drivera yükselttikten sonra yoğun FPS düşüşü yaşamıştı ve korkarak bende yükseltmemiştim bu yüzden olma ihtimalı olası bir durum.

Ayarlar ne durumda? Eğer sadece Ultra ayarlardaysa ve ek bir ayar açılmadıysa, yük en çok işlemciye gideceği için ekran kartı kendini %100 kullanamayacak. MSAA'yı 4x'e alın, bütün her şey Very High'da olsun, Advanced Settings'den ayar açmayabilirsiniz. Öyle bir test edin.

Orijinal tabii ki Steam'den indirili Rockstar girili Online'da değerler bunlar.

Hocam GeForce Experience'in ön gördüğü şekilde Very High Ultra arası değerler YouTube'da 100-120 FPS alıyor insanlar.

Belli ki darboğaz var.
Ekran kartı kullanımı %76.
Çözünürlüğü en yüksekte tutun.

Yeni konular

Geri
Yukarı