2060 Super vs 5700 XT

Gigabyte Windforce modeli soğutma açısından pek iyi değil diye biliyorum, kart stok haliyle 80 derecelerde geziyor. Hatta forumda konu da vardı, 83 dereceydi arkadaşın kartı. Özel fan ayarı yaparak düşürülebilir ısı tabi.

Performans olarak 5700XT daha iyi. 2060 Super düşünüyorsan Gaming X modeli 3300 TL'ye bulunuyor.
AMD sürücü konusunda hala %100 stabilite yakalayamadı RX5000 serisi için. Benim önerim 2060 SUPER almanız. Buyurun link de atayım: Msı Vga Geforce Rtx 2060 Super Gamıng Rtx2060s 8gb Gddr6 256b Vga - n11.com

Son düzenleme:
Rx 5700xt' nın rakibi rtx 2070super yani rx 5700xt daha iyi olur fakat rtx 2060super almak isterseniz o modeli almayın gaming x veya gigabyte modelinin gaming oc almanız daha iyi olur.
gigabyte'dan uzak dur hocam, bak son konumda günlerce daha siftah yapmadığım makinada neler yaşadım bu ekran kartı yüzünden
Gigabyte RTX 2060 Super Windforce ses problemi - Technopat Sosyal
Bir ekran kartı yüzünden neden gigabyte markasından uzak duralım çok saçma o zaman asus rog strix rx 5700 modelleride sorunlu onlardan da uzak duralım olur mu?

5700XT tavsiye ederim. Problem olduğunda güncellemelerle çözülür. Ekran kartı alırken donanıma para veriyoruz, yazılımla güncelleme ile çözülebilecek sorunlar bence büyütülmemeki. Amd’nin fiziksel bir kusuru çıkmadı, bence tercih edilmeli.

Rx 5700xt' nın rakibi rtx 2070super yani rx 5700xt daha iyi olur fakat rtx 2060super almak isterseniz o modeli almayın gaming x veya gigabyte modelinin gaming oc almanız daha iyi olur.

Bir ekran kartı yüzünden neden gigabyte markasından uzak duralım çok saçma o zaman asus rog strix rx 5700 modelleride sorunlu onlardan da uzak duralım olur mu?

ya polemik çıkarmaya trip atmaya yer arıyorsunuz, benim burda söylediğim bu markaya ait olan ekran kartını almaması, yoksa git istersen kardeşler ltd ekran kartı al banane!

Keza asus'un o modelinde de sorun olsa gene derim ki asus strix alma, lakin bu asus şöyledir böyledir demek değil (;

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı