2070S/2080S INNO 3D Ichill X3 vs. MSI Gaming X Trio vs ASUS ROG STRIX

Peki 2070S ile 2080S arasindaki 1900 TL'lik varka deger mi? Islemcim R5 3600 bu arada.
Bence siz karar verin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence hepsi güzel kartlar. Ben ROG Strix alır geçerdim. @WaIter White bu akraba kaçtan veriyor bir tane de ben düşünürdüm. 😄
ROG 2080S'u 10-10.5K civari birakiyor. O da butcemi zorluyor. Bana yapacagi indirimle 2070S alacagim muhtemelen.
Bence siz karar verin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Darbogazi da sayarsak aradaki farka degmez gibi. Siz olsaniz 1900 TL verir miydiniz?

Ichill 3X mi almaliyim yoksa Gaming X Trio mu? Fiyatlandirmalara bakarak 2080S alamayacagim sanirim.

Son düzenleme:
ROG 2080S'u 10-10.5K civari birakiyor. O da butcemi zorluyor. Bana yapacagi indirimle 2070S alacagim muhtemelen.
Daha önce bekleyin vs. şeyler demeyin dediniz biliyorum ama bu parayı bu kartlara verdikten sonra üzüleceğinizi düşünüyorum. Bence bir kez daha değerlendirin.
Darbogazi da sayarsak aradaki farka degmez gibi. Siz olsaniz 1900 TL verir miydiniz?
Ben olsam fazladan 1900 TL vermezdim. Aslında bu biraz da ihtiyaca bağlı.
Ichill 3X mi almaliyim yoksa Gaming X Trio mu? Fiyatlandirmalara bakarak 2080S alamayacagim sanirim.
Soğutma performans testlerine bakmadım ama kozmetik ve soğutma olarak bana Gaming X Trio daha iyi geliyor.

Peki 2070S Gaming X Trio'yu satin alacagim. Son sorum Gaming Z Trio ile 150 TL farka deger mi?

2070S Gaming Z Trio'da anlastik. Yardimlariniz icin tesekkur ederim. Umarim CW veya baska bir problemle karsilasmam.

Son düzenleme:
Peki 2070S Gaming X Trio'yu satin alacagim. Son sorum Gaming Z Trio ile 150 TL farka deger mi?

2070S Gaming Z Trio'da anlastik. Yardimlariniz icin tesekkur ederim. Umarim CW veya baska bir problemle karsilasmam.
Hayırlı olsun, umarım uzun bir süre sizi memnun eder. 😊
Keşke benimde donanım tedarik edebileceğim bir akrabam olsa. 🤭

Geri
Yukarı