2070S için işlemci önerisi

Buna MSI Afterburner üzerinden bakabilirsin veya oyun içindeyken klavye kısayolu olarak Alt + R tuşlarına basarsan Radeon Software açılır. Oradan "Performans" sekmesine gel ve ekran kartın kaç W çekiyor ona bak. 600W bu sisteme fazla bile zaten, bakmana gerek yok. Nasıl bakacağını açıkladım sadece. 3500X, 6/6 bir işlemci olduğu için yetmiyor. Abartı önerileri dikkate alma, 5600 AMD tarafında F/P bir işlemci. Ona göz atabilirsin.
Msi afterburner kullanmıyorum çünkü ekran kartımın fanlarını çalıştırmıyor başks sitelere baktığımda min 650 w istiyor
Çıkmaz fakat lüzum yok.
Sadece 5600 alsam yeter anakarta gerek yok yani
Msi afterburner kullanmıyorum çünkü ekran kartımın fanlarını çalıştırmıyor başks sitelere baktığımda min 650 w istiyor

Sadece 5600 alsam yeter anakarta gerek yok yani
Acaba sisteme virüs girmiş olabilir mi önceden darboğaz yoktu çünkü

İlk defa duyuyorum, nedeni başka bir şey olabilir. Oyundaki anlık kullanım değerlerini takip etmek için gayet iyi bir program.

Evet.
Ekran kartımın fanlarını belli bir sıcaklıktsn sonra düşürüyor nedense
Geforce experince den bakıyorum değerlere

Virüs girmiş olabilir mi sisteme virüs etki eder mi onu da bilmiyorumda

Belli bir sıcaklıktan sonra düşmez. Çoğu ekran kartlarında 60 derece'den (farklı bir değer olabilir) sonra fanlar dönmeye başlar. 60 derece'den düşükse bu değer, fanlar durur.
Örneğin rdr de ekran kartım 76 yı görüyordu afterburnerle onu kullanmıyorum 71 i geçmiyor

Virüs girmiş olabilir mi sisteme virüs etki eder mi onu da bilmiyorumda
.
Örneğin rdr de ekran kartım 76 yı görüyordu afterburnerle onu kullanmıyorum 71 i geçmiyor

.
Virüs olabilie mi acaba sistemde

.

Dediğim gibi sistemi 2 yıldır kullanıyorum darboğaz yoktu çünkü son 1 aydır var

.

Dediğim gibi sistemi 2 yıldır kullanıyorum darboğaz yoktu çünkü son 1 aydır var
Aldığım kasadan olduğunu düşünüyorum eski kasam hiç hava üflemiyordu o yüzden

Son düzenleme:

Geri
Yukarı