2080S sistemde düşük GTA V performansı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acaba oyun ekran kartından değil de işlemcinin dahili grafik biriminden açılıyor olabilir mi?

Merak etme boş konu açacak kadar müsait değilim istersen laptopun linkini atabilirim derdim de neden uğraşayım? :)

Eğer HDMI kablosunu anakart üzerine bağlamadıysanız öyle bir şey olmaz.

Laptop kullanıyorum.

Tamam şimdi monitörden çıkan displayport/hdmi girişini anakarta bağlamış olmanız gerek onu ekran kartına bağlayın ve sorununuz çözülecek.

Laptop kullanıyorum.

Tamam şimdi monitörden çıkan displayport/hdmi girişini anakarta bağlamış olmanız gerek onu ekran kartına bağlayın ve sorununuz çözülecek.

laptopta bu nasıl yapılır bilmiyorum hocam. Arkasını mı açacağım bilgisayarın?

Laptop linkini atar mısınız? Çok merak ettim de.

Laptopun modeli nedir acaba? MSİ GT serisi falan herhalde 10900K ve 128 GB RAM olduğuna göre?

Merak etme boş konu açacak kadar müsait değilim istersen laptopun linkini atabilirim derdim de neden uğraşayım? :)

Laptop kullanıyorum.

Laptop kullanıyorum.

Laptopta bu nasıl yapılır bilmiyorum hocam. Arkasını mı açacağım bilgisayarın?

Laptop ise masaüstüne sağ tıkla NVIDIA denetim masasına gel oradan Surround PhysX yapılandırmasına gelip 2080S i seç sanırım bu düzelityordu tam hatırlamıyorum ama adın namık Kemal ben bir kuşkulandım :D.

ATI HD4850 4GB ram I3-2120 sistem 50FPS veriyor. Bir şeyler ters gidiyor, çözünürlüğe bakın büyük ihtimal çok yüksek bir değere aldınız.

ATI HD4850 4 GB RAM i3-2120 Sistem 50FPS veriyor. Bir şeyler ters gidiyor, çözünürlüğe bakın büyük ihtimal çok yüksek bir değere aldınız.

Hayır adamın ayarlarda VRAM'i 8 görünmüyor yani işlemcinin intergrated Graphics'ini kullanıyor ya da sallıyor :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı