20GB altı oyun önerisi

• Moonlighter: Güzel pixel art dizayna sahip bu oyunda mağaralara girip eşyalar düşürüyor, daha sonra bu eşyaları kendi dükkanımızda satışa koyuyoruz. Her ürünün fiyatını kendimiz belirliyoruz ve fiyatın çok/az olduğunu ise müşterilerin verdiği tepkilerle anlıyoruz. Kendine ait ufak bir hikayesi de var.
  • BioShock: Çeşitli büyüleri de kullanabildiğimiz, hatta bunları aralarında kombinleyip yeni efektler elde edebildiğimiz, hikayesiyle ön plana çıkan bir FPS oyunu.
  • Dishonored: Bölüm dizaynı ve oynanış özgürlüğüyle ön plana çıkan ve ünlenmiş olan bu FPS oyununda üzerimize atılmış yalan suçlamayı açığa çıkartıp adımızı aklamak için uğraşıyoruz.
  • Game Dev Tycoon: Güzel bir oyun yapma simülasyonu, tıpkı başarı hikayelerinde anlatıldığı gibi ufacık bir garajda başlayıp şirket haline geliyorsunuz, tabii başarılı oyunlar yaparsanız :)
  • To the Moon: Vurucu hikayesiyle ön plana çıkan bir pixal art oyun, oynanışın tamamen arka planda kaldığı tamamen hikayesi için oynaman gereken bir oyundur.
  • Saints Row The Third: Açık dünya bir aksiyon & macera olan Saints Row'un 3.oyunu, kendini asla ciddiye almayan ve sizin de almamanızı isteyen bir oyun. Zamanında GT420 ekran kartımla oynadım bunu, siz her türlü oynayabilmelisiniz.
  • Max Payne 3: Açıklamaya gerek yok sanırım lineer ilerlenen aksiyon oyunlarının en iyi temsilcilerinden biri. KALDIRILDI - Boyutu 20GB'dan fazlaymış.
  • Grim Dawn: Kendine Diablo serisini örnek aldığını düşündüğüm bir rol yapma oyunu, İngilizceniz yoksa Türkçe yama bulmanızı öneririm.
  • Darksiders 1-2 veya Genesis: Güzel sayılabilecek bir hack 'n slash oyundur, aralara ufak bulmacalar serpiştirilmiştir.
  • Homefront: Eh işte denilecek bir FPS savaş oyunu, Call of Duty alternatifi sayılabilir sanırım.
  • Stardew Valley: Bilmiyorum bunu duymayan, denemeyen kaldı mı ancak kendine Harvest Moon oyununu örnek alan ve tek bir kişi tarafından geliştirilmiş bir oyundur. İçerisinde çiftçilik, madencilik, balıkçılık gibi eylemler barındıran bir yaşam simülasyonu / RPG oyunudur. Güzeldir, hoştur, canımızdır ciğerimizdir.
  • Don't Starve: Bir zamanların en popüler oyun türü olan hayatta kalma türünün en sevdiğim temsilcilerindendir kendisi, çünkü diğerlerinden çok daha farklı bir havası ve stili var Don't Starve'ın takdir ediyorum geliştirici ekip Klei'yi.
  • Fallout: New Vegas: RPG oyunu seviyorsanız ve RPG'lerde seçimleriniz vasıtasıyla oyunun dünyasının değiştiğini görmekten hoşlanıyorsanız bu oyun aradığınız oyun. Çıkışının üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hala daha izometrik olmayan RPG'ler arasında en iyisidir zannımca. Ancak RPG dışındaki diğer mekanikler feci şekilde yaşlanmış onu da söylemem lazım.
Aklıma bunlar geldi, keyifli oyunlar.
teşekkürler cihazda biraz daha depolama alanı açtım max payne 3 ü yüklerim muhtemelen hep oynamak istiyordum.

İşlemciden dolayı çok darboğaz yersiniz.
istediği işlemci benimkinden 0.6ghz daha yüksek çekirdek sayısı aynı benimki daha yeni nesil ve benchrmark ta daha performanslı diğer istenen parçalar ise benimkilerin bayağı altında daha önce arkadaşlarla oynamıştım benim işlemcimin olduğu daha kötü bir pc de yüksek grafiklerde 50-60fps almıştım yani o açıdan sorun olacağını düşünmüyorum ancak onu yükleyeceğime cod bo2 zombies yüklemek bence daha mantıklı.

İstediği işlemci benimkinden 0.6GHz daha yüksek çekirdek sayısı aynı benimki daha yeni nesil ve benchrmark ta daha performanslı diğer istenen parçalar ise benimkilerin bayağı altında daha önce arkadaşlarla oynamıştım benim işlemcimin olduğu daha kötü bir PC de yüksek grafiklerde 50-60FPS almıştım yani o açıdan sorun olacağını düşünmüyorum ancak onu yükleyeceğime CoD BO2 zombies yüklemek bence daha mantıklı.

Denemek lazım o zaman. Kendiniz satın almadan arkadaşınızda varsa hesapta bir deneyin ona göre alın derim.

Depolama alanım kısıtlı sistemim kötü Max20GB depolama alanına düşük sistemli oyun önerisi Online Single fark etmez sistemi benimkini biraz aşabilir OC ile 720p de Low ayarlarda 30-40FPS alsam yeter.
Left 4 Dead 2
Counter Strike Source
Battlefield 2
The Saboteur (Şiddetle tavsiyemdir.)

Yeni konular

Geri
Yukarı