20H2 güncellemesi yapılmalı mı?

Açıkçası bende 20H2 sürümünü kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim, sürümler arasında öyle dikkate değer (dosya gezginine karanlık temanın geldiği güncelleme hariç) bir değişiklik daha görmedim. Güncellerseniz, hiç yoktan güvenlik konusunda içiniz biraz daha rahat eder.

Dostlar 1909 sürümünü çok seviyorum ve 20H2 güncellemesi olmasını istemiyorum. Sizce güncellemeli miyim?
Sistemim:
Xeon E5420 2.50 GHz.
8 GB RAM 1333MHz DDR3 RAM.
G41 Express chipset.
İş yerinde kullanıyorsanız şu sıralar güncellemenizi tavsiye etmem. Evde en son sürümü kullanıyorum ve hiç bir problem yok ama son 1-2 haftada gelen güncellemeler hem yazıcıdan alınan çıktıyı, hem taramayı (SMB) bozdu. Ayrıca bazı PC'ler de mavi ekran veriyor! Bilginiz olsun...

Bozulan PC'lerden güncellemeleri silerek düzeltebiliyoruz anca... 🤬

İş yerinde kullanıyorsanız şu sıralar güncellemenizi tavsiye etmem. Evde en son sürümü kullanıyorum ve hiçbir problem yok ama son 1-2 haftada gelen güncellemeler hem yazıcıdan alınan çıktıyı, hem taramayı (smb) bozdu. Ayrıca bazı PC'ler de mavi ekran veriyor! Bilginiz olsun...

Evde kullanıyorum lakin mavi ekran olayı ciddi ise yüklemeyebilirim temiz kurulum yapmak canımdan can alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı