20H2 Windows Defender kapatma

MesutYilmaz

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Edisyon Windows 10 Pro.
Sürüm 20H2.
Yüklenme tarihi ‎3.‎10.‎2020.
İs derlemesi 19042.572.

Antimalware service executable yani Defender'ı nasıl devre dışı bırakabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Edisyon Windows 10 Pro.
Sürüm 20H2.
Yüklenme tarihi ‎3.‎10.‎2020.
İs derlemesi 19042.572.

Antimalware service executable yani Defender'ı nasıl devre dışı bırakabilirim?

İşinize yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kesin çözümü bırakıyorum, bu programı indir devre dışı bırak de hepsi bu kadar. Regeditten tut PowerShell'e kadar hiçbiri işe yaramadı bununla direk çözdüm.

İşinize yarayabilir.

O fixlendi onu biliyorum Microsoft fixledi o yöntemi.

Kardeşim onu önceden indirmiştim Windows onu trojan olduğunu söylüyor. O yüzden hızlıca silmiştim.

Windows Defender her 3.part dosyalara virüs der ama gerçek virüsü görmez o yüzden eğer arkadaş güvenli link attıysa kullanabilirsiniz.
İşleminiz bittikten sonra da güvenlik için'de bu programdan tarama yaparsınız.

Windows Defender her 3.part dosyalara virüs der ama gerçek virüsü görmez o yüzden eğer arkadaş güvenli link attıysa kullanabilirsiniz.
İşleminiz bittikten sonra da güvenlik için'de bu programdan tarama yaparsınız.

Teşekkür ederim arkadaşın dediği gibi indirdim tekrar ve işe yaradı antimalware kapandı teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.
Kesin çözümü bırakıyorum, bu programı indir devre dışı bırak de hepsi bu kadar. Regeditten tut PowerShell'e kadar hiçbiri işe yaramadı bununla direk çözdüm.

Teşekkür ederim işe yaradı ama nedense çözüm olarak işaretleme yanda çıkmıyor işaretliyemiyorum canın sağ olsun.

Geri
Yukarı