20H2'den 2004'e nasıl geçilir?

alonedarkmaster

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamunaleyküm. Benim bilgisayarın sürümü 20H2 ama 2004'e geçmek istiyorum. Nasıl geçerim?

1610880371949.png

20H2 zaten son sürüm. Geçmenizi önermem.

Arkadaş iki sürüm arasında öneri istediğini belirtmemiş. "nasıl geçerim" diye soruyor.
2004 sürümüne geçmek istiyorsan 2004 sürüm Iso dosyası indirip gerekli şekilde flash belleğe yazıp temiz format atman gerekebilir. Diğer seçenek ise daha önce 2004 sürümü kullandıysan ve güncelleme ile 20H2 geçiş sağladıysan bilgisayar'ın ayalar kısmından "kurtarma" bölümünde eski sürüme geçiş sağlaman için seçenek olması gerek, tabi eski (2004) Windows klasörün varsa/duruyor ise...

Arkadaş iki sürüm arasında öneri istediğini belirtmemiş. "nasıl geçerim" diye soruyor.
2004 sürümüne geçmek istiyorsan 2004 sürüm ISO dosyası indirip gerekli şekilde flash belleğe yazıp temiz format atman gerekebilir. Diğer seçenek ise daha önce 2004 sürümü kullandıysan ve güncelleme ile 20H2 geçiş sağladıysan Bilgisayar'ın ayalar kısmından "kurtarma" bölümünde eski sürüme geçiş sağlaman için seçenek olması gerek, tabii eski Windows klasörün varsa/duruyor ise...

Hocam bende diyorum ki geçmenize gerek yok. Daha yeni bir sürüm varken eski sürüme geçmeyin.

Hocam bende diyorum ki geçmenize gerek yok. Daha yeni bir sürüm varken eski sürüme geçmeyin.

Dostum dediğin şeyi anladım. Konuyu açan arkadaş "Benim bilgisayarın sürümü 20H2 ama 2004'e geçmek istiyorum." diyor, ve "Nasıl geçerim?" diye soruyor. Sanırım gayet açık istediği şey'in ne olduğu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı