20K hazır PC'de depolama için para kalmadı

Hocam arkadas AMD sistem toplamis.
Ne alaka peki? Siz 5600X en iyi f/p işlemcidir demişsiniz AMD veya Intel için dememişsiniz. Genel konuştuğunuz için belirtme gereği duydum.
Neye göre kime göre?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Araladında 2 kat fiyat farkı olmasına rağmen neredeyse aynı performansı vermelerine göre.

Ne alaka peki? Siz 5600X en iyi F/P işlemcidir demişsiniz AMD veya Intel için dememişsiniz. Genel konuştuğunuz için belirtme gereği duydum.

Araladında 2 kat fiyat farkı olmasına rağmen neredeyse aynı performansı vermelerine göre.

Biri RTX 3080i %55 biri %90 besliyor. Arada renderlerde dağ taş kadar fark var üstüne oyun performansı da daha iyi hem sistemde AMD kullanılmış gereksiz olur Intel.

Biri RTX 3080i %55 biri %90 besliyor. Arada renderlerde dağ taş kadar fark var üstüne oyun performansı da daha iyi hem sistemde AMD kullanılmış gereksiz olur Intel.
Render yapacak adam zaten ne 5600X alır ne de 11400, Gider 5800X, 5900X bakar. Aralarında 2 kat fiyat farkı olan işlemcileri 3080 üzerinden kıyaslamak da yanlış, daha genel kitleye hitap eden ekran kartlarında aralarında neredeyse performans farkı yok.

Render yapacak adam zaten ne 5600X alır ne de 11400, gider 5800X, 5900X bakar. Aralarında 2 kat fiyat farkı olan işlemcileri 3080 üzerinden kıyaslamak da yanlış, daha genel kitleye hitap eden ekran kartlarında aralarında neredeyse performans farkı yok.

E bakmış adam 5800X 5900X parası kalmamış işte :D

E bakmış adam 5800X 5900X parası kalmamış işte :D

Konu sahibinin sistemiyle olayın alakası yok zaten? Ben en iyi F/P işlemci 5600X diyen arkadaşa cevap verdim sadece, siz gelip benchmark videosu atıyorsunuz. 5600X'in daha performanslı olduğunu hepimiz biliyoruz zaten ancak 11400 varken 5600X'e en iyi F/P demek abes, olay bundan ibaret.

Render yapacak adam zaten ne 5600X alır ne de 11400, gider 5800X, 5900X bakar. Aralarında 2 kat fiyat farkı olan işlemcileri 3080 üzerinden kıyaslamak da yanlış, daha genel kitleye hitap eden ekran kartlarında aralarında neredeyse performans farkı yok.

Hocam 5600X 9.nesil islemcilerle yarisiyor.gorsel ici ice olmus biraz

Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı