20Mbit ve 48 ms ping ile GeForce NOW oynanır mı?

Gerçekten mi?
Bende oynayamam sandım :)
Gameplus alırsanız pişman olma olasılığınız yüksek.
Premium üyeliğe sahip kişilere dahi sıra bekletiyor çünkü tek sunucu var. Ve Avrupa'ya göre çok donma ve gecikme yaşadiklarini anlatan konular da var. Bu yüzden ellerindeki hesapları satmaya çalışıyor alan çoğu kişi. (Gameplus için konuşuyorum)

Gameplus alırsanız pişman olma olasılığınız yüksek.
Premium üyeliğe sahip kişilere dahi sıra bekletiyor çünkü tek sunucu var. Ve Avrupa'ya göre çok donma ve gecikme yaşadiklarini anlatan konular da var. Bu yüzden ellerindeki hesapları satmaya çalışıyor alan çoğu kişi. (Gameplus için konuşuyorum)
Haklısınız hocam.Türkiye serverleri rezalet. O yüzden Avrupa sunucularını kullanıyorum. 😁

Haklısınız hocam.Türkiye serverleri rezalet. O yüzden Avrupa sunucularını kullanıyorum. 😁
Ben de öyle. Ama XCloud'a geçtim. Avantajları çok daha fazla. Çok uygun fiyata hem sistemi hem de Game pass oyunlarını alıyorsun. Türkiye'ye bir gelse Geforce Now'u rahatça tahtından edebileceğine eminim. Çünkü tam Türkiye ekonomisine uygun bir sistem (Fiyat artmazsa tabii. Artsa bile Geforce Now satın almaktan daha mantıklı olur gerçi.) Şu an betada daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı