21.000 TL monitör dahil sistem tavsiyesi

Bütçe
21000
Ryzen 7 5800X.
MSI MPG X570 GAMING Edge Wi-Fi.
Corsair 16 GB 3600MHz RAM.
Samsung 1 TB M.2 SSD.
Cooler Master ML240L V2.
Corsair iCUE 465X.
Cooler Master MWE 750W 80 Plus.

Bu bileşenleri aldım hocam ekran kartı Vatan'da yoktu annemler bir türlü Palit'e ikna olamadı :D onu bekletiyorum o yüzden. İşlemciyi de Vatan'dan almak çok mantıklı olmadı ama toplama falan halletikleri için uğraşmak istemedik.
Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın!

Ryzen 7 5800X.
MSI MPG X570 GAMING Edge Wi-Fi.
Corsair 16 GB 3600MHz RAM.
Samsung 1 TB M.2 SSD.
Cooler Master ML240L V2.
Corsair iCUE 465X.
Cooler Master MWE 750W 80 Plus.

Bu bileşenleri aldım hocam ekran kartı Vatan'da yoktu annemler bir türlü Palit'e ikna olamadı :D onu bekletiyorum o yüzden. İşlemciyi de Vatan'dan almak çok mantıklı olmadı ama toplama falan halletikleri için uğraşmak istemedik.
Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.
Ailene bu videoyu izletebilirsin. Güzel bir sistem olmuş. Hayırlı olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ailene bu videoyu izletebilirsin. Güzel bir sistem olmuş. Hayırlı olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır bir de böyle deneyeyim :D.
RX 6800 ve 6800XT hakkında ne düşünüyorsunuz hocam.

Tamamdır bir de böyle deneyeyim :D.
RX 6800 ve 6800XT hakkında ne düşünüyorsunuz hocam.
Eğer yakın zamanda çıkarsa, tercih edilebilir. Beklediğimiz gün zam geldiği için, şuan alabildiğimizi almamız daha mantıklı. RX serisi önceden sorun çıkarabilen bir seriydi, yeni seriyle çözebilirler. Son olarak, RTX 3070'den en az 700 TL daha pahalı olacaktır. Kağıt üstünde, RTX 3070'den çok daha iyi.

Ekran kartını 3080'e yükseltmeye karar verdim ama birazcık beklemeyi düşünüyorum stoklar bir ihtimal artarsa fiyatın düşmesi için. Sizce mantıklı mı ?

Bütçeniz yetiyorsa, bekleyebilirsiniz. Monitör olarak almadıysan, bu monitöre bakabilirsin. Konu açmışsınız, güç kaynağınız gayet yeterlidir.

Şansımı denemek istiyorum :).

Bütçenizi yaklaşık 450 TL aşıyor. Fazla ise RAM'leri 16 GB'a indirebiliriz :).

Şansımı denemek istiyorum :).

Bütçenizi yaklaşık 450 TL aşıyor. Fazla ise RAM'leri 16 GB'a indirebiliriz :).

Hocam çoğu bileşeni çoktan aldım ekran kartı ve monitör kaldı :D ama teşekkür ederim.

Geri
Yukarı