21.000 TL'ye kadar ekran kartı önerisi

Bütçe
20k 21k
Aynı kart Amazon'da 24.500 TL. Sinerji güvenilir bir şirkettir içinizde şüphe olmasın.

Şimdi baktımda Sinerji'den almak daha mantıklı Amazon'da hem aynı marka yok hem Amazon'da azıcık daha pahalıymış 1.5k falan ondan Sinerji'den onu alacağım 23K ya geliyor 3 ay taksitle bir diğer sorum toplam 4 4.5 bin TL'ye kasa ve PSU bulma şansınız var mıdır acaba?

Amazon vade farksız 3 taksit yaptıgından dolayı Amazon'u tercih ediyorum yoksa Sinerji'den yana bir sıkıntım yok zaten 3 taksitle Sinerji'deki fiyatla Amazon'daki fiyat aynı oluyor :)

Amazon.com.tr Amazon da satılan bu değil mi doğrudur? XFX Radeon diyor ama sizin attığınızla aynı mı?

Attığım üründe vade farksız 6 taksite kadarmış taksitle alacağınızı bilmiyordum kusura bakmayın.

Attığım üründe vade farksız 6 taksite kadarmış taksitle alacağınızı bilmiyordum kusura bakmayın.

Sıkıntı değil hocam ben galiba söylemeyi unuttum en başta Amazon'da aynı ekran kartını attınız şimdi göçrdüm iki türlüde 24K oluyor 6 ayda o yüzden Amazon'dan almayı tercih edeceğim bir de bir diğer ricam acaba rica etsem 4K 4.5k ya maksimum kasa ve PSU bulabilir misiniz ikisi bir olsun ya da sadece kasa alsam Frisby 650W şu anki PSU yeterli olur mu?

Şimdi baktımda Sinerji'den almak daha mantıklı Amazon'da hem aynı marka yok hem Amazon'da azıcık daha pahalıymış 1.5k falan ondan Sinerji'den onu alacağım 23K ya geliyor 3 ay taksitle bir diğer sorum toplam 4 4.5 bin TL'ye kasa ve PSU bulma şansınız var mıdır acaba?
Kasa ve PSU hakkında çok bilgim yok maalesef.

Aslında bu kasa ve PSU güzeldir ancak Kasa'nın ekran kartı kapasitesi 330 mm, 7900 GRE lse 320 mm bilgimin olmadığı konu ise şudur ki acaba ekran kartı fazla uzun gelirde hava sirkülasyonuna bir etki eder mi bilemiyorum.

Kasa ve PSU hakkında çok bilgim yok maalesef.

Aslında bu kasa ve PSU güzeldir ancak Kasa'nın ekran kartı kapasitesi 330 mm, 7900 GRE lse 320 mm bilgimin olmadığı konu ise şudur ki acaba ekran kartı fazla uzun gelirde hava sirkülasyonuna bir etki eder mi bilemiyorum.

Tam bir bilgin var mı sıkıntı yaratır mı ona göre alacağım ikisini de direkt kasayla ekran kartını

Tam bir bilgin var mı sıkıntı yaratır mı ona göre alacağım ikisini de direkt kasayla ekran kartını.

Hocam değerler olarak baktığımızda uyumlular ama yine de sorgulamakta fayda var pahalı şeyler yeni konu açıp 320 mm 7900 GRE alacağım arkadaş bu kasa ve PSU'yu önerdi sizce uyumlu mudur diye yazarsanız çok iyi olur.

Hocam değerler olarak baktığımızda uyumlular ama yine de sorgulamakta fayda var pahalı şeyler yeni konu açıp 320 mm 7900 GRE alacağım arkadaş bu kasa ve PSU'yu önerdi sizce uyumlu mudur diye yazarsanız çok iyi olur.

Peki attıgın kasada hocam PSU var mıdır kesin olarak yoksa o PSU yuvasına uyumlu mu yani? Yanında PSU gelecek değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı