21.000 TL'ye kadar ince güçlü laptop önerisi

Bütçe
21000
Benim tercihim şu ürün olurdu aradığınız özelliklere istinaden:

Victus'lar sınıfındaki en yüksek pil kapasitesini sunan ürünlerden biri, 6800h işlemciler pil tasarrufu konusunda çok başarılı. Tasarım olarak da iş için uygun cihazlar ama inceliği diğer ürünlere kıyasla istediğiniz gibi midir bilemem.
Peki ısınma gibi sorunları vs. var mı bu önerdiğiniz laptopların? Çok fazla fikrim yok, ısınma gibi şarjı çabuk bitme gibi olaylar olmasındansa daha düşük daha stabil bir laptop almayı tercih ederim.
Önerdiğiniz laptopu cidden beğendim, bu tarz sorunları yoksa huawei d16 almak yerine bunu almak daha mantıklı gibi geliyor? Ekran kartı var ve şarjı heralde benzerlerdir?
Teşekkür ederim
Ek olarak sormak istiyorum, rami 16 gb yaptırabilir miyiz 8 benim için az çünkü. Garanti kapsamında ram ekliyebiliyorlar mı slot var mı vs.?

Son düzenleme:
Huawei D16 almak yerine bunu almak daha mantıklı gibi geliyor? Ekran kartı var ve şarjı herhalde benzerlerdir?
Teşekkür ederim
Hocam hafif ve sade olsun diyorsanız bunu almayın HUAWEI MateBook D16 | Laptop | HUAWEI Store TÜRKİYE huawein sitesinden alın ayrıca tablet hediyesi var, RAM 16 kalsın işlemciyi i5 yapın derim, GPU tabanlı işer için de, bunu öneririm 8 GB RAM'li laptop almayın: ACER Nitro 5 An515-46 Amd Ryzen 7 6800h 16 Gb 512 Gb Ssd Rtx3050 Dos 15.6" Fhd Notebook Nh.qgxey.003 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Peki ısınma gibi sorunları vs. var mı bu önerdiğiniz laptopların? Çok fazla fikrim yok, ısınma gibi şarjı çabuk bitme gibi olaylar olmasındansa daha düşük daha stabil bir laptop almayı tercih ederim.
Önerdiğiniz laptopu cidden beğendim, bu tarz sorunları yoksa huawei d16 almak yerine bunu almak daha mantıklı gibi geliyor? Ekran kartı var ve şarjı heralde benzerlerdir?
Teşekkür ederim
Ek olarak sormak istiyorum, rami 16 gb yaptırabilir miyiz 8 benim için az çünkü. Garanti kapsamında ram ekliyebiliyorlar mı slot var mı vs.?
Isınma sorunu yok, pili Huawei Matebook veya Macbook gibi ürünler kadar dayanmayacaktır ama birçok oyuncu bilgisayarına göre çok daha uzun dayanır, heleki AMD işlemci ile bu süre daha da artar.

Ürüne sonradan RAM takabilirsiniz, iki adet RAM ve SSD slotu bulunuyor. RAM takmak garantisini bozmuyor.

Ürün zaten hem iş hem oyun olsun diyenler için tasarlanmış, pilinin nispeten büyük olmasının nedeni de o. Tasarruf modunda iken 3-4 saati rahat çıkarır günlük kullanımda. Youtube veya Netflix'den film izlerken bu süre çok daha artar.

Battlefield 4 ve benzeri oyun oyayacaksanız Huawei modelleri işinizi görmez dahili GPU nedeniyle. Ama yok basit 3D oyunlar oynarım derseniz ve Huawei modellerinden birini alacaksanız işlemcisinin AMD olmasına özen gösterin. AMD'nin dahili GPU'su Intel ürünlerden çok daha iyi.

Geri
Yukarı