21.000 TL'ye ofis için laptop önerisi

Peki i7 veya i5 (güncel)min 16 GB RAM 2kg altı ofislik bir laptop atabilir misiniz?

Ekran kartı RTX3050-3050 Ti olabilir çünkü avukat ekran kartı çok ihtiyaç değil.

Attıklarım gaye mantıklı seçenekler olur. Beğendiğini al. Performans için HP kalite için ROG.

Peki i7 veya i5 (güncel)min 16 GB RAM 2kg altı ofislik bir laptop atabilir misiniz?

Ekran kartı RTX3050-3050 Ti olabilir çünkü avukat ekran kartı çok ihtiyaç değil.

Buna da bakabilirsin:

Peki arkadaşın bahsettiği ROG nasıl sizce?

Oda güzel bir modeldir Victus, ROG veya Envy'de birini seç hepsi iyi modeller ben şahsen DDR5 RAM'lerden ve işlemcisi çok güçlü olduğundan victus alırdım.

Evet 16" olduğu için biraz daha ağır fazla gelirse zephryus da alınabilir güzeldir.

Rahatsız ediyorum kusura bakmayın PC mühendisi kuzenime sordum avukata bunlar aşırı gereksiz fazla dedi 15.000TL arası ortalama dizüstüler ona fazlasıyla yetecektir diyor 16.000 17.000 TL arası siz ne önerirsiniz?
Rahatsız ediyorum kusura bakmayın PC mühendisi kuzenime sordum avukata bunlar aşırı gereksiz fazla dedi 15.000TL arası ortalama dizüstüler ona fazlasıyla yetecektir diyor 16.000 17.000 TL arası siz ne önerirsiniz?

Bana şimdi birkaç örnek atacağını söyledi.

Yeni konular

Geri
Yukarı