21.000TL'ye kadar sistem önerisi

Yakınlarda oyun oynamak için kullanacağım 20-21 bin TL arası masaüstü bilgisayar almayı planlıyorum.
Böyle bir sistem buldum, önerilerinizi bekliyorum.

Bu şekilde özelleştirip al.

1712093800382.png

Eğer ileri de ekran kartı alabilirseniz eğer parça kalitesini yüksek yapın. İleri de de ekran kartını eklersiniz
Maalesef hocam öyle bir imkanım yok.

Bu şekilde özelleştirip al.

Eki Görüntüle 2157695
Teşekkürler hocam bakacağım.

Kullanırsın problem olmaz. Biraz UV gerekebilir halledersin.

Hocam bildirim gelmemiş maalesef görmedim, araştırırken böyle bir sistem buldum. Anakartı vs. bildigimiz markalardan, 4060'da ASUS üretimi bir fark yaratıyor mu bilmiyorum ama bakabilirseniz sevinirim(işlemciyi AMD 5 5560 yaptım tabii).

Arkadaşın da önerdiği gibi Pulse 5A alınabilir, güzel bayağı. Df2100.

Arkadaşın attığı sistemdeki ekran kartını O.C olarak almak daha mantıklı olmaz mı hocam?

Son düzenleme:
Hocam bildirim gelmemiş maalesef görmedim, araştırırken böyle bir sistem buldum. Anakartı vs. bildigimiz markalardan, 4060'da ASUS üretimi bir fark yaratıyor mu bilmiyorum ama bakabilirseniz sevinirim(işlemciyi AMD 5 5560 yaptım tabii).

Arkadaşın attığı sistemdeki ekran kartını O.C olarak almak daha mantıklı olmaz mı hocam?

ASUS olması performans farkı yaratmıyor modeller arası soğutma farkı oluyor genelde. Arkadaşın attığını almanız daha doğru. O.C almanın mantığı yok daha ucuz falan değilse.

Geri
Yukarı