21.5" çok küçük mü?

Bütçe
850
Ya çoğu kişinin açtığı konuya yeterli demişsiniz ancak görsellere baktığımda bana aşırı küçük geldi. Sadece fotoğraflarda mı küçük duruyor yoksa o kadar küçük mü?
Klavyeyi monitörün tam ortasına koyduğunzda sağ ve solda, 1 ya da 1.5 parmak boşluk kalıyor öyle diyelim :D, fotoğraf atamıyorum nedense.

Boyut değil işlevi önemli.
Örneğin 20 metrekare bir odada film seyretmek için küçük ama oyun oynamak için ideal olabilir. Film kurgusu yapmak için küçük ama Web'de dolaşmak için ideal olabilir.

Bende 3 yıl 19 kullanmıştım, şu an 21.5 kullanıyorum çok yeterli geldi. Alışkanlık meselesi.
Aslında bu biraz da mesafeye göre değişiyor. 21.5 kullanırken monitör bana yakın duruyordu yine görebiliyordum. 27'' alınca masada geriye doğru ittim uzak duruyor yine rahatlıkla görebiliyorum.

Eski monitörunuz kucukse 21.5 boyutuna göre aldığınızda büyük gelecektir. Yani alınır.

İnternet kafe dışında monitör kullanmadım 5-6 yıldır :D onlarda 24 inçdi sanırım sıklıkla gidiyor idim sistem almaya karar verdik de monitör konusunda ikileme düştüm 850TL bütçe ayırabilirim monitör için.

Geri
Yukarı