21.5 inç yeterli mi?

TurgutBerk

Kilopat
Daha fazla  
13.5 İnç' lik bir laptop ekranından 21.5 inç' e geçmek devrim gibi oldu benim için ama zamanla alışıyorsun. Bence gayet yeterli 21.5 inç. Ayrıca şu sıralar bilgisayar almanı tavsiye etmiyorum sabret biraz dolar düşsün.

PS4 oyun konsolu için alıyorum. Güzel full hd tv'ye durumum yok maalesef. 600 liraya benQnun yine RL24455HM Modeli var ama dediğim gibi 600 tl. 17 inç laptop kullanıyorum bu arada.
13.5 İnç' lik bir laptop ekranından 21.5 inç' e geçmek devrim gibi oldu benim için ama zamanla alışıyorsun. Bence gayet yeterli 21.5 inç. Ayrıca şu sıralar bilgisayar almanı tavsiye etmiyorum sabret biraz dolar düşsün.

Ps4 için alıyorsanız büyük ekran bir televizyon veya monitör almanızı öneririm. Cidden konsolda büyük ekran güzel oluyor 21.5 Konsol için az gözüktü bence biraz bekleyin. Hem dolar düşer .

Ps4 için alıyorsanız büyük ekran bir televizyon veya monitör almanızı öneririm. Cidden konsolda büyük ekran güzel oluyor 21.5 Konsol için az gözüktü bence biraz bekleyin. Hem dolar düşer .
Bu bana çok kez dendi, ama büyük ekran takıntım yok, fakat 23" bir monitör bulursam kendime göre çok daha iyi olur tabii ki. Ben konsolu büyük ekranda oyun oynama keyfi için sevmiyorum zaten.

5 ms ve 1 ms arasındaki fark hissedilir mi? Kimisi hissetmezsin kimisi ise fps oyunlarında bariz belli oluyor diyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı