21.500 TL sistem toplama

Anakart çöp B550 seçeneği olmaması kötü olmuş. O anakarta R5 5600X emanet edilir mi bilemem ama O.C yapmayı da düşünüyorsanız 1000 TL'ye X570 yapabilirsiniz kalan parayla da SSD kapasitesi arttırırsınız. Ben en iyi bunu bulabildim diğer arkadaşların önerilerini de merak ediyorum.

Buradaki sıvı soğutucunun kendine hayrı yok.
405 TL fazladan verip buna yükseltin o sistemi almaya karar verirseniz.

Cooler Master Masterliquid ML240l v2​

Anakart kötü B550 seçeneği olmaması kötü olmuş. O anakarta R5 5600X emanet edilir mi bilemem ama O.C yapmayı da düşünüyorsanız 1000 TL'ye X570 yapabilirsiniz kalan parayla da SSD kapasitesi arttırırsınız. Ben en iyi bunu bulabildim diğer arkadaşların önerilerini de merak ediyorum.

X570 F GAMING yapabilirsiniz

O bütçeye uygun bulamadım eğer bütçeniz artarsa:

Monitöre ayriyeten para ayırmıştım 4.500 TL, 100 TL azaltarak 3500 TL yaparım 2 monitör alırım sonrasında para biriktirip 3 yaparım o şekilde sistemi alırım çünkü bu sistem hoşuma gitti. Bir de yazmayı unutmuştum 2 monitör önerir misiniz?

O bütçeye uygun bulamadım eğer bütçeniz artarsa :
PSU aşırı kötü, alınırsa kesinlikle değiştirilmeli.

PSU aşırı kötü, alınırsa kesinlikle değiştirilmeli.

Anladım, bilgilendirme için teşekkürler 👍
Monitöre ayriyeten para ayırmıştım 4.500 TL, 100 TL azaltarak 3500 TL yaparım 2 monitör alırım sonrasında para biriktirip 3 yaparım o şekilde sistemi alırım çünkü bu sistem hoşuma gitti. Bir de yazmayı unutmuştum 2 monitör önerir misiniz?
PSU kötü olduğu söylendi almanızı önermiyorum monitör için ayrı konu açın beni etiketleyin, hem daha fazla kişiye ulaşır daha fazla alternatif bulursunuz.
Ne demek istediğinizi maalesef anlamadım daha açıklayıcı olur musunuz?

Anladım, bilgilendirme için teşekkürler 👍

PSU kötü olduğu söylendi almanızı önermiyorum monitör için ayrı konu açın beni etiketleyin, hem daha fazla kişiye ulaşır daha fazla alternatif bulursunuz.

Pekala öyle yaparım bir de o PSU yerine High Power'ı tercih edebilirim

Geri
Yukarı