21 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
18000
Hocam sahibinden de Aorus 15p kd 240Hz paneli, i7 11800h ve RTX 3060 Max-P donanımına sahip laptop satılıyor. Kapalı kutu ve sıfır ürün, İtopya garantili. Satıcı ismi arge bilişim havale ile alabilirsiniz ben kendilerine kefilim. Hem ofislerinde gidip şu an önerdiğim laptopu aldım hem de havale ile işlemci aldım gayet ilgililer.

İndirim isterseniz 20.000 TL yapıyorlar.

Tamam bakacağım teşekkür ederim...

Hocam sahibinden de Aorus 15p kd 240Hz paneli, i7 11800h ve RTX 3060 Max-P donanımına sahip laptop satılıyor. Kapalı kutu ve sıfır ürün, İtopya garantili. Satıcı ismi arge bilişim havale ile alabilirsiniz ben kendilerine kefilim. Hem ofislerinde gidip şu an önerdiğim laptopu aldım hem de havale ile işlemci aldım gayet ilgililer.

Dediğiniz ürünü bulamadım yardım etme şansınız var mı?

Sarı siteden havale ile bir şey almayın. Hatta hiç bir yerden almayın.
Hocam ofisine gittim? Dumankaya ikon Resisdance de ofisleri var. Güvenmeyen gidip bizzat alabilir.

Aorus bandı dahi duruyor kesinlikle kapalı kutudur. İçiniz rahat alabilirsiniz. Sarı site beyaz site benim umrumda değil. Kefil olabileceğim bir durum varsa olurum. Burada arkadaşımızın hem bütçesine uygun hem de iyi laptop almasını sağlamaya çalışıyoruz.

Hocam ofisine gittim? Dumankaya ikon Resisdance de ofisleri var. Güvenmeyen gidip bizzat alabilir.

Aorus bandı dahi duruyor kesinlikle kapalı kutudur. İçiniz rahat alabilirsiniz. Sarı site beyaz site benim umrumda değil. Kefil olabileceğim bir durum varsa olurum. Burada arkadaşımızın hem bütçesine uygun hem de iyi laptop almasını sağlamaya çalışıyoruz.
evet çok teşekür ederim MSİ PULSE GL66 İ7-11800H 16GB 512GB SSD RTX3070 15.6 144HZ SIFIR - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 984953578 bu model iyimidir? veya ne kadar indirim yapabilirler bir fikrin varmı?

Aman aman bir indirim yapmazlar. Benim önerdiğin modelde baya iyi. İçinde en güçlü 3060 var, Max-Power olan. Bir de 240Hz paneli var. Eğer bunlar sizin ilginizi çekmiyorsa attığınız model de iyidir tahminim 23500 yaparlar.

Hocam sahibinden de Aorus 15P KD 240hz paneli, i7 11800H ve RTX 3060 Max P donanımına sahip laptop satılıyor. Kapalı kutu ve sıfır ürün, itopya garantili. Satıcı ismi ARGE BİLİŞİM havale ile alabilirsiniz ben kendilerine kefilim. Hem ofislerinde gidip şuan önerdiğim laptopu aldım hem de havale ile işlemci aldım gayet ilgililer.

Bu bahsettiğin donanımlar bu fiyata en dandik markada bile yok 20 bine itopya bu notebooku kendi sitesinde satsın, suan 18500 TL değerindeki
Rog strix G513IH-HN002 notebookumu 2el satıp üzerine ekleyip alayım hemen.

Aman aman bir indirim yapmazlar. Benim önerdiğin modelde baya iyi. İçinde en güçlü 3060 var, Max-Power olan. Bir de 240Hz paneli var. Eğer bunlar sizin ilginizi çekmiyorsa attığınız model de iyidir tahminim 23500 yaparlar.
o dediğiniz modeli arayıp bir türlü bulamadım malesef peki asus tuf f 17 rtx 3050 4 gb 16 gb ram i7 11800h 520gb ssd ile takas ederlermi?

Bu bahsettiğin donanımlar bu fiyata en dandik markada bile yok 20 bine itopya bu notebooku kendi sitesinde satsın, suan 18500 TL değerindeki
Rog strix G513IH-HN002 notebookumu 2el satıp üzerine ekleyip alayım hemen.
Hocam dalga mı geçiyorsun? Bu laptop itopya da indirimde 18.000 TL olmuştu. Adamlar indirimden alıp satıyorlar. Kıt değilsinizdir diye umuyorum. Ofisine gittim aldım, kendim kullanıyorum.

240Hz notebook olarak aratın, biraz aşşağı inin 20.850 TL fiyatı var görürsünüz zaten.

Geri
Yukarı