21 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
18000
Aorus zaten kasa kalitesi olarak bu butcedeki cihazlardan çokça önde, onu biliyoruz Monster'in artisi ekran kartı Max-P ve MUX'lu olmasi ama Aorus'ta tercih edilebilir fiyati uygun.

@ESY hocam peki bu fatura işinde, size bir Itopya faturasi veriyorlar ama sizin adiniza değil yarin bir gün sıkıntı ile karşılaşırsanız Itopya ya faturayla birlikte durumu izah ettiğinizde kendi adınıza olmadığı için sorun yaşamaz mısınız?

@ESY hocam peki bu fatura işinde, size bir Itopya faturasi veriyorlar ama sizin adiniza değil yarin bir gün sıkıntı ile karşılaşırsanız Itopya ya faturayla birlikte durumu izah ettiğinizde kendi adınıza olmadığı için sorun yaşamaz mısınız?
Şuana kadar çoğu zaman ikinci el cihaz aldım, hepsi de garantiliydi hiçbirinin servisinde sorun yaşamadım.

Laptop almak istiyorum sorusuna gelen Laptop önermem cevapları çok saçma arkadaşlar. Laptop isteyen de biliyor ikisinin de ne olduğunu. Demek ki ona ihtiyacı var. Ben de zamanında alırken sürekli bunu dediler iyi ki laptop almışım çünkü ihtiyacım buydu.

Bir de şunu ekleyeyim aldığım ofis bana herhangi bir problemde yardımcı olacaklarının garantisini verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı