21 Mayıs 2021 Gaming Gecesi İndirimleri

@1card1 Void Elite neredeyse her cuma indirime giriyor, RGB olmayanı 600 liraya kadar iniyor.

Tam okudum zaten, hava atmak için kullanan sayısı az bunu söylüyorum.
R yapmayın hocam, hahah yakalandın. Sonuç olarak yüzsüz gibi yazanlar var ki ben de o yüzden hiç linki görmediğimi söylüyorum.

Ona da şükür be hocam :) Daha kötülerini kullananlar var :) HD 6850'yi her an bozulabilir diye kullanıyorum mesela :)

Geçip bir karta fazladan 8K vermek istemediğimizden bekliyoruz.

En iyisi şu anda ama işte fiyatların düşme ihtimali dünyaya Combine'ın saldırması kadar düşük bir ihtimal :) Yine de Öngörülemeyen sonuçlara hazırlıklı olmakta fayda var :D :D

R yapmayın hocam, hahah yakalandın. Sonuç olarak yüzsüz gibi yazanlar var ki ben de o yüzden hiç linki görmediğimi söylüyorum.
Değişik şeylerden tuhaf sonuçlar çıkartıyorsunuz, neden R yapayım ki? Kendi sistemimi hiçbir zaman imzama yazmadım. Ayrıca oraya istediğini yazar, yüzsüzlük değil.

Ona da şükür be hocam :) Daha kötülerini kullananlar var :) HD 6850'yi her an bozulabilir diye kullanıyorum mesela :)

En iyisi şu anda ama işte fiyatların düşme ihtimali dünyaya Combine'ın saldırması kadar düşük bir ihtimal :) Yine de Öngörülemeyen sonuçlara hazırlıklı olmakta fayda var :D :D
Eski HD6850 kartım yandığı için kitaplığıma koydum, duruyor orda :)

Geri
Yukarı