21 Mbps internet için GeForce NOW ayarları nasıl olmalı?

Aybars Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon HD 7670M 1 GB,İntel Core i5 3210M,4 GB RAM
Merhaba, GeForce NOW ile oyun oynarken oyunda bozulmalar oluyor ekran pikselleşiyor ve kasmalar oluyor. Ayarları sizce ne yapmalıyım? İnternet hızım 21 Mbps.

V-Sync aç. Çözünürlük ayarını kendi monitörünle aynı yap. Hem oyun için hem GeForce NOW uygulamasında. Özel ayarlardan bant genişliğini sona kadar çek.

Merhaba, GeForce NOW ile oyun oynarken oyunda bozulmalar oluyor ekran pikselleşiyor ve kasmalar oluyor. Ayarları sizce ne yapmalıyım? İnternet hızım 21 Mbps.
768p60 FPS, vsync kapalı, düşük ağ gereksinimi kapalı, bit hızı otomatik akıcı oynarsınız. Ayrıca internete birinin bağlı olmaması ve kablolu bağlı olmanız gerek

768p60 FPS, vsync kapalı, düşük ağ gereksinimi kapalı, bit hızı otomatik akıcı oynarsınız. Ayrıca internete birinin bağlı olmaması ve kablolu bağlı olmanız gerek
Zaten öyle ayarlıydı.Ama gecikme var.

Evet kablolu, evet izliyor.
Hocam izleyince direk bulanık oluyor zaten. 21mbps 768p60 için gayet yeterli. Ayarlarınızda bir sıkıntı yok hangi ayarı yaparsanız yapın sonuç değişmez. Geforce nowda iki kural var. Kablolu ve internete kimsenin bağlı olmaması. 50mbps internet ile bile girerken piksellesme olabiliyor biri izlerken.

Yarış modunu dener misiniz ben onda kullanıyordum internetler benzer. İnternete kablolu bağlanabiliyosanız çok yararı oluyor.
Evet o seçenek iyi fakat bende sorunu benim çözünürlüğüm 1024x768 ama oyuna girince 1920x1080 oluyor ve yanlarda siyah boşluklar oluşuyor.

Geri
Yukarı