2100 TL Intel i3 6100 RX 460 Sistem Toplama

Monitörün kutu içeriğinde DisplayPort kablo bulunmakta.
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. :)
Kutu içeriğinde hangi kablo olduğu hiçbir sitede kesin olarak belirtilmemiş. Büyük ihtimalle HDMI kablosu bulunuyor. HDMI ile de Freesync kullanılamıyormuş. Technopat bu monitörün 24' modelini incelemişti. O yüzden onlara sormakta fayda var. @Ali Güngör abi bu monitörün yanında display port kablosu geliyor mu? (Mobilden etiketlenmediyse birisi etiketlerse sevinirim.)

Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. :)
Kutu içeriğinde hangi kablo olduğu hiçbir sitede kesin olarak belirtilmemiş. Büyük ihtimalle HDMI kablosu bulunuyor. HDMI ile de Freesync kullanılamıyormuş. Technopat bu monitörün 24' modelini incelemişti. O yüzden onlara sormakta fayda var. @Ali Güngör abi bu monitörün yanında display port kablosu geliyor mu? (Mobilden etiketlenmediyse birisi etiketlerse sevinirim.)
Viewsonic'in sitesinde kutu içeriğinin değişiklik gösterebileceği belirtilmiş. Benim arkadaşıma almıştık biz bu monitörü, onun kutu içeriğinde vardı meselâ.

Hepsiburada'da bir yorumda HDMI kablosu çıktığı yazılmış. O yüzden tereddütte kaldım. Eğer çıkmıyorsa siparişin yanına ekleyeceğim o yüzden emin olmak istiyorum. Bakkaldan alsam 2 kat fiyat çekecekler. [emoji20]

Burda açılan eski konularda bu monitörü alanlar kutudan HDMI kablosu çıktığını belirtmiş. Mecburen 30 liraya DP kablosu sipariş edeceğim. Yardımlarınız için teşekkürler. :)

Burda açılan eski konularda bu monitörü alanlar kutudan HDMI kablosu çıktığını belirtmiş. Mecburen 30 liraya DP kablosu sipariş edeceğim. Yardımlarınız için teşekkürler. :)
Sanırım sinerji'den satın alacaksınız. En doğru cevabı almak için sinerji'nin destek ekibine sorabilirsiniz. Kutu içeriği firmadan firmaya farklılık gösterebiliyor onun için alacağınız yerle iletişime geçip bilgi almak ve ona göre hareket etmek en doğru olanı olacaktır. Sağ alttaki mesaj butonundan sorabilirsiniz. Bayram dönüşü cevap gelecektir umarım sipariş etmeden önce cevap verirler :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı