2100 TL monitör önerisi

Curved istiyorsanız kendi kullandığım monitörü öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Boranity Rampage ve Excalibur monitör alınmaz. En azından Monster kullandığı Samsung panel konusunda güvenilir kaynak sunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Boranity Rampage ve Excalibur monitör alınmaz. En azından Monster kullandığı Samsung panel konusunda güvenilir kaynak sunuyor.

Tamamdır hocam doğrudur.

Arkadaşların önerdiği Acer monitörle alakalı yabancı kaynaklarda herhangi bir inceleme makalesi bulamadım. Pek kullanılan veya bilinen bir monitör değil anlaşılan.

Monitör aşırı derecede hoşuma gitti akşam daha detaylı inceleyip kararımı vericeğim - yönleri var mı acaba kullanıcısı olarak sana sormak istiyorum.
Tamamdır hocam doğrudur.

Çok teşekkürler kardeşim uğraştın benim için.
Arkadaşların önerdiği Acer monitörle alakalı yabancı kaynaklarda herhangi bir inceleme makalesi bulamadım. Pek kullanılan veya bilinen bir monitör değil anlaşılan.

Fiyatı konusunda ilk başta çok dikkatimi çekti ama marka güven vermiyor maalesef.

Monitör aşırı derecede hoşuma gitti. Akşam daha detaylı inceleyip kararımı vereceğim. Eksi yönleri var mı? Kullanıcısı olarak sana sormak istiyorum.
Benim için tek eksi yanı kullandığım masaya bir tık büyük geldi. :D
Monitöre çok yakın oturunca görüntü kalitesi düşüyor. Çünkü 1080P çözünürlük 27" monitörde bir tık büyük kalıyor.

Markaya güven konusunda şüpheniz olmasın. Servisi herkes tarafından övülüyor.

Benim için tek eksi yanı kullandığım masaya bir tık büyük geldi. :D
monitöre çok yakın oturunca görüntü kalitesi düşüyor. Çünkü 1080p çözünürlük 27" monitörde bir tık büyük kalıyor.

Markaya güven konusunda şüpheniz olmasın. Servisi herkes tarafından övülüyor.

Bende de büyük gelme gibi bir problem olabilir tek çekincem o eve gidince ölçüp karar vereceğim.

Geri
Yukarı