2100 TL monitör önerisi

Bütçe
2100

oHyder

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar çeyrek altınım var. Şu an piyasası 2200 TL falan fakat satarken 2100 TL'ye falan sattırırlar. Üstüne belki 200-250 ailem ekleyebilir. Güzel monitör var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Curved monitör hele hele bu bütçede tercih edilmemeli.

Bu model tercih edilebilir. Öneriyorum.

Alternatif:

Alınmaz. Curved monitör hele hele bu bütçede tercih edilmemeli.

Bu model tercih edilebilir. Öneriyorum.

Alternatif:

Bu model tercih edilir dediğiniz verdiğiniz alternatiften daha kötü. İlk olan 60Hz alternatif dediğiniz 75Hz. Bence arkadaşın attığı VA panel MSI marka monitör alınabilir. MSI marka olmasından dolayı güveniyorum zaten. Hem kavisli olması daha güzel.

Bu monitör alınabilir gibi duruyor. Sizce nasıl?

Bu model tercih edilir dediğiniz verdiğiniz alternatiften daha kötü. İlk olan 60Hz alternatif dediğiniz 75Hz. Bence arkadaşın attığı VA panel MSI marka monitör alınabilir. MSI marka olmasından dolayı güveniyorum zaten. Hem kavisli olması daha güzel.

Bu monitör alınabilir gibi duruyor. Sizce nasıl?
Alınmaz. Samsung diye alınacak değil. Leş gibi monitör, sorunlarını anlatmak istemiyorum. VA panel olan MSI'yı da almayın.

Ghosting olma ihtimali var.

Anladım hocam peki iade etme durumu var mı bende bunu alacağım gibi duruyor da o yüzden soruyorum Hepsiburada resmi mağazasından alacağım.

Anladım hocam peki iade etme durumu var mı bende bunu alacağım gibi duruyor da o yüzden soruyorum Hepsiburada resmi mağazasından alacağım.

Bir de profilime bakarsanız sizler bilgili bir kullanıcı gibi duruyorsunuz önerilerinizi almanızı çok isterin.

Bir de profilime bakarsanız sizler bilgili bir kullanıcı gibi duruyorsunuz önerilerinizi almanızı çok isterin.
Evet var.

Geri
Yukarı