2100 TL PC toplama

Umutcan6582

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, herkese iyi günler. 2000 TL'ye şu PC'yi topladım, ekran kartsız. Sistem sizce iyi mi? GTA 5 ve PUBG Mobile oynatır mı, oynatırsa kaç FPS verir?

TX K4 2×4 USB fansiz ATX 200TL.

AMD Ryzen 2200G 930 TL.

ASRock A320M 470TL.

NeoForza DDR4 (2×4)8 GB 420TL.

SanDisk 240 GB 270TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı yok sanırım. GTA biraz sıkıntı ama PUBG Mobile oynarsın bu sistemden daha kötülerinde oynamıştım bi ara.

Ekran kartı yok sanırım. GTA biraz sıkıntı ama PUBG Mobile oynarsın bu sistemden daha kötülerinde oynamıştım bi ara.
Aynen ekran kartı yok toplamadim daha
Ekran kartı yok sanırım. GTA biraz sıkıntı ama PUBG Mobile oynarsın bu sistemden daha kötülerinde oynamıştım bi ara.sence PUBG,da kaç FPS verir
Apu işlemci var GTA 5 oynayabilir.
Knk sence GTA 5 kaç FPS oynarım yani kasar mı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki bu oyun testleri benim topladığımız sistemle aynımı yani işlemci aynı evet. Ama ram ve SSD farklı bunlar FPS değiştiriyor mu

Ben i3 3110m, 4gb ram, intel hd graphics 4000 lenovo laptopta en düşük grafiklerde oynuyordum pubg mobile. Tam olarak kaç fps aldığımı söyleyemem bakmamıştım hiç ama 30-60 arası gidip geliyordu. Sadece oyunun başında uçaktan atladığımda map in yüklenmesi uzun sürüyordu onu hatırlıyorum :) geç geliyordu binalar falan.

Topladığınız sistem güzel, ancak tek kanal 8GB alınıp sonradan 8 daha eklenirse güzel olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı