2100 Tl Sistem Toplama

Bu anakartı alırsanız BIOS güncellemesine gerek kalmaz. Zaten güncel geliyor.
BIOS güncellemelerini satıcılar yapar, (1151 pin 1xx serisi anakartlarda) Vatan eğer yaptıysa güncellemeleri güncellemeye gerek kalmaz. Ki diğer firmaların bir çoğu zaten yapıyor güncellemeyi. Ama alacak olan arkadaş kesinlikle arayıp sorsun.

Gayet başarılı bir sistem toplama olmuş lakin paranız varsa RAM i şunla değiştirmeni öneririm

Kingston 8GB Hyperx Fury Black DDR4 2133MHz CL14 PC Ram
Arkadaşın seçimi daha doğru çünkü iki RAM' de 2133 MHZ ama sizin önerdiğiniz CL 14, arkadaşın kullandığı CL16 araların da fark edilmeyecek performans farkı olur. Kingston alırsan boşa para verirsin. G-skill kaliteli markadır (y).

Intel Pentium G4560 Soket 1151 3.5GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci
MSI H110M PRO-VD Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133Mhz VGA&DVI Anakart
GSKILL 8GB (1x8GB) Aegis DDR4 2133Mhz CL15 1.2V Tek Modül Ram
EVEREST EAGLE EC337 400W MidT ATX SİYAH KASA
ASUS GeForce GTX1050 Ti GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı
WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk

Kardeşim kasa ve güç kaynağını ayrı alma daha fazla para edebılır al bu sistemi önerdim bizzat kendim kullanıyorum GTA 5 yüksek ayarlarda 60ın altına inmiyor senin önerine benziyoır ama değişik 1-2 şey :) ama yinede sen bilirsin :D
Everest markasını bir çok forumda hatta burada bile farklı konularda araştırınız hiç önerilmeyen ve düşük kaliteli bir üründür. Everest (n).

Aynı sistemi kasa ve psu haricinde bende toplamayı düşünüyorum. Fakat sistemi vatanda toplattırmak yerine evde kendim kurmak istiyorum. Vatan sadece anakartı güncelleyip bana teslim edermi yoksa illa ordami toplattırmam lazım?

Aynı sistemi kasa ve psu haricinde bende toplamayı düşünüyorum. Fakat sistemi vatanda toplattırmak yerine evde kendim kurmak istiyorum. Vatan sadece anakartı güncelleyip bana teslim edermi yoksa illa ordami toplattırmam lazım?
Söylediğim gibi gidip soracaksınız şimdi onlar firmalardan gelen emir doğrultusunda ürünleri kutularından çıkarıp 6. nesil bir işlemci ile anakartı çalıştırıp güncelliyor. Bir sorun arayın veya gidin bizzat sorun ona göre. Şimdi alırsınız sistem açılmaz tekrar anakartı onlara verirsiniz sizden alırlar biz haber veririz diyecekleri güncelleyecekler falan uzun iş olur. Ama oraya toplatmak zorunda değilsiniz.

Intel Pentium G4560 Soket 1151 3.5GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci
MSI H110M PRO-VD Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133Mhz VGA&DVI Anakart
GSKILL 8GB (1x8GB) Aegis DDR4 2133Mhz CL15 1.2V Tek Modül Ram
EVEREST EAGLE EC337 400W MidT ATX SİYAH KASA
ASUS GeForce GTX1050 Ti GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı
WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk

Kardeşim kasa ve güç kaynağını ayrı alma daha fazla para edebılır al bu sistemi önerdim bizzat kendim kullanıyorum GTA 5 yüksek ayarlarda 60ın altına inmiyor senin önerine benziyoır ama değişik 1-2 şey :) ama yinede sen bilirsin :D
Everest Kasa ve Güç Kaynakları güvenilmezdir ve forumda birçok eleştiri vardır Kasa ve Güç Kaynağı değiştirilmelidir.

Söylediğim gibi gidip soracaksınız şimdi onlar firmalardan gelen emir doğrultusunda ürünleri kutularından çıkarıp 6. nesil bir işlemci ile anakartı çalıştırıp güncelliyor. Bir sorun arayın veya gidin bizzat sorun ona göre. Şimdi alırsınız sistem açılmaz tekrar anakartı onlara verirsiniz sizden alırlar biz haber veririz diyecekleri güncelleyecekler falan uzun iş olur. Ama oraya toplatmak zorunda değilsiniz.

İlgin için teşekkür ederim. Yarın birgün sormaya giderim. Büyük ihtimalle güncelleme yapıp verirler gibime geliyor yapmazlar ise hepsiburadan sitesinden asrock almayı düşünüyorum sizce performansta bi sikinti.olurmu msı a göre ?

İlgin için teşekkür ederim. Yarın birgün sormaya giderim. Büyük ihtimalle güncelleme yapıp verirler gibime geliyor yapmazlar ise hepsiburadan sitesinden asrock almayı düşünüyorum sizce performansta bi sikinti.olurmu msı a göre ?
Anakartın desteklediği değerde bir RAM alırsanız aralarında bir fark olmaz. Yani anakartta yazar 2133 MHZ diye şimdi sen buna tutup 3200 MHZ RAM alırsan RAM' ler 2133 MHZ' de çalışır. Buna dikkat edin yeter.

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim parçaları alıp anakartı güncelletip bende evde kurmayı planlıyorum güncelleme olayını firsat bulunca sorucam olurda yapmazlarsa yakın fiyatlarda vatandan başka bir anakart öneriniz varmıdır?

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim parçaları alıp anakartı güncelletip bende evde kurmayı planlıyorum güncelleme olayını firsat bulunca sorucam olurda yapmazlarsa yakın fiyatlarda vatandan başka bir anakart öneriniz varmıdır?

Dostum vatana gerek yok bende senin gibi illede vatan olsun diyordum internetten alışverişe vatan dışında guvenmiyordum ee malum cogu teknoloji sitesindede kapida odeme yok diye. Fakat sanirim hepsiburada sitesinde 100 tl üzeri alişverişlerde kapida odeme varmiş. Şimdi konuya donelim sistemde kullandigin ayni karti 7. Nesil guncellenmis hali ile Asrock Tarafindan Satin alabilirsin. İlk ismi duydugumda bende sasirdim malum ulkemizde pek bilindik marka degil ama bu kalitesiz oldugu anlamina gelmez ki forumdaki bir çok kişi asrockun daha kaliteli oldugundan bahseder. Yani uzun lafin kisasi eğerki vatan guncellemesse asrock h110 anakarti alabilirsin bu anakart direk guncel sekilde geliyor. Hepsiburadayi onerme sebebim kapida odeme secenegi olmasi dilersen farki sitelerdende tedarik edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı