2100 TL'ye klavye önerisi

böyle bir para verip yabancı ülkeden almanızı tavsiye etmem garantisi olmuyor
Keşke ülkemizdeki ürünler de bu fiyatta olsaydı da biz de yurt dışı menşeili ürün almak zorunda kalmasaydık.
Neredeyse aynı tarzda ve kalitedeki ürünlerin fiyat farkını görüyorsunuzdur umarım.
1711311471433.png

Asus ROG Strix Scope RX Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu bütçeyi bayağı aşıyor ama çok iyi.

Streak 65 Low profile bazı arkadaşlar için sorun yaratabilir. Fiyatını hak eden bir model değil. ROG STRIX'in fiyatına gmk67 toplanır. 67 yer yutar onu.

Asus ROG Strix Scope RX Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu bütçeyi baya aşıyor ama çok iyi
Arkadaşın 2900tl bütçesi yok. Fnatic Streak65 low profil.

Amazon ile iletişime geçtiğinde güzelce yardımcı oluyorlar. Gerekirse iade sağlanıyor. Bilmeden yorumlamayın.

Şu an bizzat elimde aldığım klavye var fabrika hatalı klavye markası Dierya DK61s arkadışımda aldı onunki sıkıntısız geldi benimki klavyeyi aldıktan 30 gün gibi bir süre sonra bozuldu bazen kendi kendine tuşa basıyor bir kere bastığım tuşa 2 3 kez bastığı oluyor 14 günlük süre geçtiğinden hiçbir şey yapamadım elimde kaldı yani anlayacağınız.

Arkadaşın 2900TL bütçesi yok. %60 isterse alınabilir ancak Fnatic Streak65.

Zorunda kalınmadıkça alınmaz o model.

Şu an bizzat elimde aldığım klavye var fabrika hatalı klavye markası Dierya DK61s arkadışımda aldı onunki sıkıntısız geldi benimki klavyeyi aldıktan 30 gün gibi bir süre sonra bozuldu bazen kendi kendine tuşa basıyor bir kere bastığım tuşa 2 3 kez bastığı oluyor 14 günlük süre geçtiğinden hiçbir şey yapamadım elimde kaldı yani anlayacağınız.

DK61s kötü bir klavye. Onun fiyatına Z11 var daha iyi bir klavye.

Hocam hotswap olmayan bir klavye almışsınız normal değil mi? Zorunda olmadıkça alınmayacak bir model almışsınız üstelik.

Geri
Yukarı