2150 TL kasa önerisi

Max fiyatı 2.150 TL. E-ATX ve ATX destekliyor olması lazım. 14cm veya 200cm fanları olmalı. 12cm fan pek tercih etmek istemiyorum artık. 360 ve 280 radyatör desteği bulunmalı. 400cm ekran kartı desteği bulunmalı. Min 170cm hava soğutma desteği bulunmalı. Kablo kanallı akıllı kablo yönetimi olmalı. Ön tarafında mesh ve toz filtresi bulunmalı. Çelik veya sağlam malzemeli. Kasa önerilerine açığım. İleriye dönük bir kasa alma amacım var. Beni uzun süre götürecek. Boyutu büyük olsun ferah çalışsın sistem düzenli tertipli olsun. Kafama yatan modeller aşağıda.

Son düzenleyen: Moderatör:

Cooler Master MasterCase H500M Tempered Glass 2x200mm Fiyatı Mesh panel ve A-RGB özellikte fanlar bulunuyor.

Ş

Cooler Master MasterCase H500M Tempered Glass 2x200mm Fiyatı Mesh panel ve A-RGB özellikte fanlar bulunuyor.
Şu Conquer 2 Ultimate'e bayılıyorum:)

Daha iyisi yok bunun beyaz olanı da var üstelik arka kısımdaki yer sayesinde kablolar çok düzenli oluyor ve HDD/SSD yerleri falan da gayet güzel .

Crystal serisini unuttum bak :D Teşekkürler Hocam.
Liste güncelleniyor; Fractal Design Define S2 Vision Oyuncu Bilgisayar Kasası

Son düzenleme:
Öneriler için teşekkür ederim. Verdiğiniz örnekler uzay kasa ve E-ATX desteği bulunmuyor.
Uzun süredir arayış içindeydim kararımı MasterCase H500P | Cooler Master kullanacağım.
Daha ucuz daha güzel kasalar olabilir ama almışken en iyisini almak istiyorum paramın yettiği ürün en iyi üründür benim için.

Düşüncen için teşekkür ederim kardeşim.

Öneriler için teşekkür ederim. Verdiğiniz örnekler uzay kasa ve E-ATX desteği bulunmuyor.
Uzun süredir arayış içindeydim kararımı MasterCase H500P | Cooler Master kullanacağım.
Daha ucuz daha güzel kasalar olabilir ama almışken en iyisini almak istiyorum paramın yettiği ürün en iyi üründür benim için.

Düşüncen için teşekkür ederim kardeşim.
Sorun değil, her zaman. Benim de size bir sorum olacak, kasa içi parçalar nedir ve sistemi ne amaçla kullanacaksınız?

Sorun değil, her zaman. Benim de size bir sorum olacak, kasa içi parçalar nedir ve sistemi ne amaçla kullanacaksınız?
Para biriktirip alıyorum önce m.2 ssd aldım bir yerden para geldi aybaşı gelince üstene para koyup kasayı alacağım. Ondan sonra ram 16x2 takviyesi yapacağım daha sonra sıra sıra alıyorum genelde CS-GO oynuyorum oturunca en az 4 saat oturuyorum ses çıkmasını sevmiyorum takıntı yapıyorum
Bu arada aylar sonra Thermaltake view 51 aldım h500m alamadım stok bitti felan derken.
Bu kasa hoşuma gitti hem bayağı geniş hemde hoşuma gitti içine ne istesem koyarım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı