21568 Saat Çalışan Harddisk Soruna Teşkil Eder mi?

GoofBro

Kilopat
Merhaba, elimde 3 adet disk var. 476 GB HDD , 76 GB HDD , ve 240 GB SSD. Daha geçen 2 gün önce çalışan SSD nin kablosunu yanlışlıkla çıkardım ve Gta gibi oyunum bozuldu.Ben tekrar düzeltmeyi başardım ama halen girmemezlik yaptığı oluyor. Merak ediyorum 21568 Saat ve 19.174 saat çalışan HDD bozulur mu? Bu HDD' ler babamın eski PC'sinden kalma o PC aşağı yukarı 2004 2005 senesinden kalma belki 2000 senesinden bile kalmış olabilir.

harddisk techno.PNG
harddisk techno2.PNG

Attığınız 2 resimdeki HDD'lerin içinde bad sector var bu 2 diske verilerinizi emenat etmeyin derim çünkü ne zaman ölecekleri belli olmaz hatta alabiliyorsanız yeni HDD alın bu bad sectorlar yüzünden çeşitli mavi ekranlar alabilirsiniz.

Attığınız 2 resimdeki HDD'lerin içinde bad sector var bu 2 diske verilerinizi emenat etmeyin derim çünkü ne zaman ölecekleri belli olmaz hatta alabiliyorsanız yeni HDD alın bu bad sectorlar yüzünden çeşitli mavi ekranlar alabilirsiniz.

Bu 2 HDD'de iyi çalışıyor ama 2 senelik yani 1100 saatlik SSD bazen %100 çalışıyor ve aşağı yukarı 45 ila 1 dk arasında donma oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı