2175 VP mi 3850 VP mi?

BabYoda

Decapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam herkese,
Yakın bir zamanda Valorant points (VP) almayı düşünüyorum. Fakat aklıma takılan bazı sorular var. Bunları size sormak isterim. 2175 VP alıp marketimdeki istediğim skini alıp bu konuyu kapatayım mı yoksa 3850 VP çekip marketimdeki istediğim skin + gece pazarından kostüm(ler) mi alayım? Aralarında 89TL civarında fark var sizce ne yapayım?

Selam herkese,
Yakın bir zamanda Valorant points (VP) almayı düşünüyorum. Fakat aklıma takılan bazı sorular var. Bunları size sormak isterim. 2175 VP alıp marketimdeki istediğim skini alıp bu konuyu kapatayım mı yoksa 3850 VP çekip marketimdeki istediğim skin + gece pazarından kostüm(ler) mi alayım? Aralarında 89TL civarında fark var sizce ne yapayım?
Tamamen sana kalmış bir durum, ancak gece pazarının ne zaman geleceği belli değil şuanda.

Bence 3850 VP alın hocam, bütçeniz var ise tabii ki.
Yok ise 2175 VP'de kötü değildir.

Gece pazarında ne çıkacağı belli değil henüz, 2175 alıp istediğiniz skini alın gece pazarında hoşunuza giden bir şey gelirse tekrar VP çekersiniz.

Bıçağın yoksa bu sezon değil bir sonraki gelecek Battle Pass'i al + Phantom veya vandal skini al önerim Delipop Vandal veya Phantom.

Yeni konular

Geri
Yukarı