Çözüldü 21H1 güncellemesinden sonra Valorant'tan çıkınca ekran siyah oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kuanbey

Hectopat
Makaleler
2
PC'yi 21H1 yaptım Recep abinin verdiği linkten. Sonra Valorant'a gireyim dedim, oyun hata verdi. Çıktığım gibi her şey simsiyah oldu. Neden oldu bu? Daha az önce 20H2 sürümüyle böyle bir hata ile karşılaşmadım.

Dosya Ekleri

• 1620932660429.png
    1620932660429.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 162
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
PC'yi 21H1 yaptım Recep abinin verdiği linkten. Sonra Valorant'a gireyim dedim, oyun hata verdi. Çıktığım gibi her şey simsiyah oldu. Neden oldu bu? Daha az önce 20H2 sürümüyle böyle bir hata ile karşılaşmadım.
Çözüm olarak şunu buldum. Windows Update kısmına geliyoruz. Güncelleştirme geçmişine girip, güncelleştirmeleri kaldır diyoruz. Başka bir pencere açılacak, o kısımda 21H1 yazan güncelleştirmeyi kaldırıp yeniden başlatıyoruz ve sorun ortadan kalkıyor.

Konu zaten çözülmüş fakat güncel kalmak her zaman faydalıdır. 8 Haziran'da güncelleme gelecek bekleyebilirsiniz tercih sizin.

Konu zaten çözülmüş fakat güncel kalmak her zaman faydalıdır. 8 Haziran'da güncelleme gelecek bekleyebilirsiniz tercih sizin.
20H2 kullanıyordum 21H1 geçtim csgoda fps dropları oluyor 20H2 geçicem tekrardan sorun çözülürse optimizasyon sorunu var demek güncelleme beklemek lazım bence herzaman windows ve nvidia 1 sürüm öncesi kullanılması daha iyi performans veriyor gibi

20H2 kullanıyordum 21H1 geçtim CS:GO'da FPS dropları oluyor 20H2 geçeceğim tekrar sorun çözülürse optimizasyon sorunu var demek güncelleme beklemek lazım bence her zaman Windows ve NVIDIA 1 sürüm öncesi kullanılması daha iyi performans veriyor gibi.

Sorun Valorant ile ilgili emin olun sadece siz değilseniz 8 Haziran'da dediğim gibi Valorant'a güncelleme gelecek.

Çözüm olarak şunu buldum. Windows Update kısmına geliyoruz. Güncelleştirme geçmişine girip, güncelleştirmeleri kaldır diyoruz. Başka bir pencere açılacak, o kısımda 21H1 yazan güncelleştirmeyi kaldırıp yeniden başlatıyoruz ve sorun ortadan kalkıyor.

SFC komutunu deneseydiniz keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı