22.000 TL'ye i3 12100F - RTX 3060 sistem alınır mı?

Vatandaki sistem hocam.

Yok hocam saatlerce stok vardı Ankara'da ben bile almayı düşündüm.

Saatlerce stok mu? Stok olduğunu sadece 1 kere görebildim ben internette. Mağazaları düşünemiyorum zaten. Sevincim kursağımda kaldı sonra bir baktım 1100 stok o zaman anladım.😀

Ben almayı düşünemeden stok bitti, daha olaylar yeni başlamış ne olu... dedim yenile attım sayfaya bir baktım olan şehrimin adı falan yok listede. 🤣 Site tabii arkada 10 15 dk açık kaldı o ayrı konu ama saatlerce açık bırakmamışımdır diye düşünüyorum yenile atmak için. Normalde Vatan'a sık sık giden biriyim yani istesem rahat al satını da yaparım ama ihtiyaç sahipleri için almadım ve Vatan'a gidişim tam 1 saatti iyi de gitmemişim dedim.

Gideceğim Vatan'ın sadece etrafındaki 2 apartman harekete geçse bana kalmayacağını biliyordum. Türkiye'de 147 tane mağazası var hadi 150 de eğer verilen bilgiler doğruysa 100 tanesi telefon ile diğer 1000 adet mağazalar ile satılacaktı her mağazaya eşit stok verseler 6 stok falan düşüyor zaten. Şahsen araştırmadım kaç saat sürdüğünü ama tahminim 2 saat sürdü ve daha uzun sürdüyse dediğin gibi saatlerce sürdüyse kaçıranlara pek üzülmem, 2 saat sürdüyse bende alabilirdim rahat rahat. 2 saatten fazla sürmedi bence. Bir de bazı forumlarda stoklar sözde bittiği internete daha geç düşmüş eğer internete bakarak söylüyorsan sende gerçek olmayabilir.

Son düzenleme:
@nowe

Hocam AMD ekran kartı almaya korkuyorum ya sıkıntı çıkartır diye.

Geri
Yukarı