22.000 TL'ye kadar laptop önerisi

• Konuyu başlatan Touh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 960

Touh

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu aralar laptop araştırması içerisindeyim işin içinden çıkamadım yardım almaya geldim. Yazılım ile uğraşıyorum, oyun da oynuyorum ayrı olarak da gündelik işler. Sizce ne almalıyım? Aşağıya bir tane PC bırakıyorum onun için de yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Fırsat: Acer Nitro 5 AN515-57 Dizüstü Bilgisayar, 15.6” FHD 144Hz, Intel i7-11800H, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 3060 Harici 6GB Ekran Kartı, Free DOS https://www.amazon.com.tr/dp/B0BMM2DSCS?ref_=cm_sw_r_apann_dp_2RQAFEE9N3XZ1Z42C8X0

Attığınız model güzel fakat günlük işlerinizi mobil olarak yapmak istiyorsanız batarya süresi olarak zayıf kalır. Güç istiyorsanız bu bütçedeki güzel modellerden.

Arkadaşlar merhaba. Bu aralar laptop araştırması içerisindeyim işin içinden çıkamadım yardım almaya geldim. Yazılım ile uğraşıyorum, oyun da oynuyorum ayrı olarak da gündelik işler. Sizce ne almalıyım? Aşağıya bir tane PC bırakıyorum onun için de yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Fırsat: Acer Nitro 5 AN515-57 dizüstü bilgisayar, 15.6” FHD 144Hz, Intel i7-11800H, 8 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce NVIDIA RTX 3060 harici 6 GB ekran kartı, FreeDOS https://www.amazon.com.tr/dp/B0BMM2DSCS?ref_=cm_sw_r_apann_dp_2RQAFEE9N3XZ1Z42C8X0

Gununun çoğunu iş ile yani yazılım ile uğraşıyorsan en iyi MacBook almanı tafsiye ederim tam yazılımcılara göre bir bilgisayar macbooktada oyun oynayabilirsin.

Attığınız model güzel fakat günlük işlerinizi mobil olarak yapmak istiyorsanız batarya süresi olarak zayıf kalır. Güç istiyorsanız bu bütçedeki güzel modellerden.

6. nesil Ryzen işlemciler batarya konusunda bayağı iyiler. Bu laptop da tasarım, işlemci, batarya ve soğutma konusunda çok başarılı ancak RTX 3050 işleri bozuyor gibi. Sizce alınır mı bu fiyatta?

Victus'u da araştırdım ancak işlemci tarafında daha düşük kalıyor ve en sinir bozucu bulduğum ekran sallanma sorunu var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Batarya süresi istiyorsanız alınabilir fakat daha ucuza güzel batarya süresi sunabilen bilgisayarlar mevcut. F/P bir ürün değil. Şuna bakabilirsiniz, hem fena olmayan batarya süresi hem de 3060;

Batarya süresi istiyorsanız alınabilir fakat daha ucuza güzel batarya süresi sunabilen bilgisayarlar mevcut. F/P bir ürün değil. Şuna bakabilirsiniz, hem fena olmayan batarya süresi hem de 3060;

Ben bu modelini bakmıştım hocam.

İşlemci çok iyi, ekran kartı tarafında bir düşüş var ama alınabilir gibi hocam. Her ne kadar oyun oynasam da işlemci tarafının daha güçlü kalmasını tercih ederim.

Bunu düşünmez misiniz? Çok daha F/P bir model. Arada değecek kadar performans farkı yok. Artan bütçe ile RAM upgrade edebilirsiniz.

Hocam attığınız model gerçekten güzel i7 ile aradaki fiyat farkı verilir mi orası tartışılır ancak şöyle bir sorum var, acaba bu yeni modellerde de ekranda sallanma oluyor mu? Çünkü Victus'un çoğu modeli fiyat performans olarak gerçekten çok iyi ancak o ekrandaki sallanma beni rahatsız ediyor. Genellikle yatakta kullanırım laptopu malum yurtta kalıyorum. Acaba o sallanma çok sorun çıkarır mı bilemiyorum.

Geri
Yukarı