22.000 TL'ye Mi Note 10 Lite sonrası yeni telefon önerisi

Bütçe
22000TL

Procon1337

Kilopat
Daha fazla  
Eski telefonum Xiaomi Mi Note 10 Lite eskidiği ve bataryası okuldaki tempoda bana yetmeyeceğinden dolayı yeni bir telefon arayışındayım. Segment olarak daha iyi veya benzer segmentte öneriler arıyorum. Maksimum bütçem 22 bin TL civarı diyebiliriz. Telefonda pek (neredeyse hiç) oyun oynamıyorum.

Son düzenleme:
Telefonda hiç oyun oynamıyorum diyebilirim aslında, o halde Xiaomi 12 daha mantıklı duruyor.

Bir yerde bakıp inceleyin. Ben de kullanıyorum(12 GB olan model). Xiaomi kendi sitesinde 20 bin TL'ye 8 GB modeli satıldı yakın zamanda.
Ses, ekran, 67 watt şarj konforu ve pili gayet iyi. Gayet seri cihaz. Akıcı.
8gen1 işlemciyi bilirsiniz. Isınma sorunları ile çok bahsediliyordu. Bu cihazda da var ve yazın çok sıcak İzmir havalarında biraz ısınma yaptı ama beni pek rahatsız etmedi. Oyunla da hiç alakam olmadığı için pek sorun yaşamıyorum. Şahsen çok memnunum.

Eski telefonum Xiaomi Mi Note 10 Lite eskidiği ve bataryası okuldaki tempoda bana yetmeyeceğinden dolayı yeni bir telefon arayışındayım. Segment olarak daha iyi veya benzer segmentte öneriler arıyorum. Maksimum bütçem 22 bin TL civarı diyebiliriz. Telefonda pek (neredeyse hiç) oyun oynamıyorum.
888,8gen1,exynos işlemcilerden uzak dur yeter 12t en iyisi o fiyata

Yeni konular

Geri
Yukarı