22-23 bin TL hazır sistem önerisi

668694

Picopat
Selam başlıkta da belirttiğim gibi 22-23 bin TL'ye kadar hazır sistem arıyorum. 6700XTli sistem düşünmüştüm fakat birçok kişi AMD ekran kartında hataların fazla olduğunu söylüyordu. 12 GB VRAM oldukça işime yarar 6700XT kullanan arkadaşlar forumdaysa sizce hazır sistem olarak alınır mı? İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu daha iyiymiş hocam fiyat olarak bunu alablrsn

@Erayvein VRAM az hocam en az 12 istiyorum VRAM i 8gb ileriye dönük değil bence Rx6800 ekran kartında 16gb VRAM var o nasıldır hazır sistemi vardı gaming gen de bakar mısınız?

@Erayvein VRAM az hocam en az 12 istiyorum VRAM i 8gb ileriye dönük değil bence Rx6800 ekran kartında 16gb VRAM var o nasıldır hazır sistemi vardı gaming gen de bakar mısınız?
Hocam Amd'nin sıkıntıları 500 serisindeydi , ön yargınız var diye atmadım o sistemi. Alınır müthiş sistemdir.

@Erayvein VRAM az hocam en az 12 istiyorum VRAM'i 8 GB ileriye dönük değil bence RX6800 ekran kartında 16 GB VRAM var o nasıldır hazır sistemi vardı Gaming gen de bakar mısınız?

23K RX 6800 sistem yok, 25-26k var.

8 GB VRAM 4060 Ti için yeterlidir ve bu bütçeler için o sistem ve ekran kartı tercih edilmelidir, her şey VRAM değildir.

Hocam Amd'nin sıkıntıları 500 serisindeydi , ön yargınız var diye atmadım o sistemi. Alınır müthiş sistemdir.
Rx 6800 çok iyi diyorlar VRAM i de çok iyi kas gücüde güzel fakat Amd işte diyor insan sadece korkmamak elde değil şu piyasada

23K RX 6800 sistem yok, 25-26k var.

8 GB VRAM 4060 Ti için yeterlidir ve bu bütçeler için o sistem ve ekran kartı tercih edilmelidir, her şey VRAM değildir.

Hocam The Last of Us Ultra ayarlarda ya da Forza Horizon 5'i Ultra ayarlarda VRAM kullanımını gördünüz mü?

Rx 6800 çok iyi diyorlar VRAM i de çok iyi kas gücüde güzel fakat Amd işte diyor insan sadece korkmamak elde değil şu piyasada
Hiçbirşey olmaz hocam Nvidia fanboylarının sıkması, al geç.

RX 6800 çok iyi diyorlar VRAM'i de çok iyi kas gücüde güzel fakat AMD işte diyor insan sadece korkmamak elde değil şu piyasada.

Hocam The Last of Us Ultra ayarlarda ya da Forza Horizon 5'i Ultra ayarlarda VRAM kullanımını gördünüz mü?

1080p de sorun çıkarmaz 4060 Ti fg ile zaten VRAM kullanımıdna azaltıyor fg açınca RX6800'e bile döşeyip geçiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FSR görüntü bakımından DLSS'nin performans modundan bile kötü görünüyor. Bence o yüzden 4060 Ti daha mantıklı.

RX 6800 çok iyi diyorlar VRAM'i de çok iyi kas gücüde güzel fakat AMD işte diyor insan sadece korkmamak elde değil şu piyasada.

Onları geç. O tarz saçma oyunlara bakmak olmaz. FHD için 8 GB VRAM bal gibi, taş gibi yeterlidir. 4060 Ti de alınır, o sistemini alınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı