22-23 bin TL hazır sistem önerisi

m3rtaras

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

22-23 bin TL bütçe ile daha iyi bir hazır sistem var mıdır acaba? Yoksa bu gayet alınabilir bir sistem midir? Daha iyisi olduğunu düşünüyorsanız gönderirseniz sevinirim 1 gün içinde sipariş vermeyi düşünüyorum çünkü.

Sistem linki:

Herkese merhaba.

22-23 bin TL bütçe ile daha iyi bir hazır sistem var mıdır acaba? Yoksa bu gayet alınabilir bir sistem midir? Daha iyisi olduğunu düşünüyorsanız gönderirseniz sevinirim 1 gün içinde sipariş vermeyi düşünüyorum çünkü.

Sistem linki:

Fiyat güzel hocam. 5600 işlemci candır. Sanırım bu fiyat bandına en yakın ürün İtopya'da 21K'ya 5500 sistem. Kasanın içindeki PSU FSP'nin sanırım tam hatırlamıyorum ama, öyleyse hele çok tatlı olur

Fiyat güzel hocam. 5600 işlemci candır. Sanırım bu fiyat bandına en yakın ürün İtopya'da 21K'ya 5500 sistem. Kasanın içindeki PSU FSP'nin sanırım tam hatırlamıyorum ama, öyleyse hele çok tatlı olur
Bu arada, pch goat v3 geliyor ama ne zaman gelir bilmiyorum. Belki o zaman kısıtlı stoğu değerlendirebilirsiniz ama fiyatın hangi aralıkta olacağı belli olmaz.

Fiyat güzel hocam. 5600 işlemci candır. Sanırım bu fiyat bandına en yakın ürün İtopya'da 21K'ya 5500 sistem. Kasanın içindeki PSU FSP'nin sanırım tam hatırlamıyorum ama, öyleyse hele çok tatlı olur.

Bu arada, pch goat V3 geliyor ama ne zaman gelir bilmiyorum. Belki o zaman kısıtlı stoku değerlendirebilirsiniz ama fiyatın hangi aralıkta olacağı belli olmaz.

Teşekkür ederim cevabınız için.

Geri
Yukarı