22-23 bin TL laptop tavsiyesi

Marka değil model bakıyoruz.
Ayrıca Acer'de kronik olarak ne sıkıntı var?
Fiyat etiketi diğer bilgisayarlara göre bir kaç bin TL ucuz olduğu için Acer diye geziyorsunuz, anlayabiliyorum sizleri. 4050, son nesil işlemcileri görüyorsunuz, mest oluyorsunuz. Anlayabiliyorum, fakat orada yazan kart ve işlemcinin çoğu tam performans çalışmıyor. Asus bir bilgisayardaki daha düşük bir ekran kartının daha iyi olduğunu deneyip görebilirsiniz.

Fiyat etiketi diğer bilgisayarlara göre bir kaç bin TL ucuz olduğu için Acer diye geziyorsunuz, anlayabiliyorum sizleri. 4050, son nesil işlemcileri görüyorsunuz, mest oluyorsunuz. Anlayabiliyorum, fakat orada yazan kart ve işlemcinin çoğu tam performans çalışmıyor. Asus bir bilgisayardaki daha düşük bir ekran kartının daha iyi olduğunu deneyip görebilirsiniz.
Sabit fikirli gitmek yerine biraz nazik dille sorsanız daha kolay çözüme ulaşabiliriz.

İlk olarak Acer'i ucuz diye önerdiğimiz yok. Gayet diğer cihazlar ile aynı fiyat bandında. Ve onlara göre son çıkardığı modeller kasa ve soğutma anlamında başarılı.

Son dediğiniz şeyde kasa ve soğutma etkili oluyor. Ve bu segmentte Asus kasaların Acer kasalardan artı kalır yanı yok.

Fiyat etiketi diğer bilgisayarlara göre birkaç bin TL ucuz olduğu için Acer diye geziyorsunuz, anlayabiliyorum sizleri. 4050, son nesil işlemcileri görüyorsunuz, mest oluyorsunuz. Anlayabiliyorum, fakat orada yazan kart ve işlemcinin çoğu tam performans çalışmıyor. ASUS bir bilgisayardaki daha düşük bir ekran kartının daha iyi olduğunu deneyip görebilirsiniz.

Birkaç yerde daha araştırdım da Acer'in bu modeli öneriliyor ve ayrıca Acer'e on yargıyla yaklaşan sizden başka kimse görmedim. Acer kullanıcısı mısınız?

Geri
Yukarı