22.500 TL bütçe ile sistem toplama

Karqasa

Hectopat
Merhaba,
Monster v19.5.1 model cihazım mevcuttur. 2.ci bir bilgisayar bakmam gerekiyordu notebook olduğu için masaüstüne yönelmek istedim.

Render ve oyun amaçlı masaüstü toplanacaktır, bütçem maksimum 22.500 TL civarı düşünüyorum +- oynama olabilir sıkıntı yok.
Kasa ve monitör olarak toplamayı düşünüyorum ama klavye, mouse için de tavsiyelerinizi alabilirim.
Monitör için geniş ebat istiyorum ki render yaparken sıkıntı olmasın { şu an 17.3 üzerinde render alıyorum sıkıntı oluyor }

Ekran kartında Türkiye de bakındığım kadarı ile stok sorunu var yurtdışından getirebilirim ondan yana sıkıntım olmayabilir.
Diğer ürünleri TR üzerinden almayı düşünüyorum ki garanti sorunu olmasın.

Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım. Elleriniz dert görmesin.

Bütçeyi 400 lira geçti ekran kartları çok pahalı.

Hocam ekran kartını yurtdışından da alabilirim , almanya üzerinden getirtebilirim bu bahsettiğiniz model iyi midir ?
Hocam 5000TL olan ekran kartı şu an 14K aceleniz yoksa bekleyin eğer varsa ekran kartı hariç toplayın idarelik kart alın. Bu bütçeye 3080 + 5950X + X570 Dark Hero toplanır normal şartlarda ancak şu anki piyasada bu fiyata sadece 3080 alabiliyorsunuz.

Hocam idare etme sürem olur ama TR fiyat düşmez diye düşünüyorum
349 dolarlık 2060 bile vergilerle vesaire 3000-3300'den satılıyordu. 3070 499 dolar. Siz yapın hesabı. Bizim esnaf çakaldır satması gereken fiyatın üstüne bi' 500 daha koyar.

@Yiğit KAMURAY
Hocam Almanya üzerinden getirtebilirim 3090 için 18.5 TL fiyat almıştım geçen gün
Şu anki piyasa için uygun 18.5K zaten stok sıkıntısı olmasa vergilerle bile 15-16K olacak. Peki 3080'i kaçtan getirtebilirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı