22$'a 48dBi anten olur mu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir süre önce sinyal sıkıntılarımla ilgili bir konu daha açmıştım @Murat5038 bana ev yapımı sinyal arttırıcıları önerdi, ben bir kaç deneme ile az da olsa artış sağlamıştım.

Biraz önce AliExpress'de gezinirken bu cihaza rastladım; New Signal King SK 950WN 48DBI 150Mbps USB 802.11 B/G/N USB Wireless Wifi Adapter with Antenna-in Network Cards from Electronics on Aliexpress.com

Fiyatına çok yüksek güçte bir antene sahip olması beni biraz kuşkulandırdı, bu veya bunun benzeri cihazları satın alıp kullanan arkadaşlardan görüşlerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer antenler o resimdekiler kadar küçükse yalan.

Ev yapımı sinyal arttırıcılar heleki bu güçte bir anten çok büyük olur yani yer sıkıntısı çekersiniz.Heleki bu anten 48dbi olması tartışılır bu fiyata büyük ihtimal 3 anteni toplamışlar toplam değeri yazmışlar ama bu bile fiyata göre iyi geliyor.

Kesinlikle 1 ay falan olmuştu bir adam internetten çok ucuza telefon almıştı da içinden salatalık çıkmıştı ya Öyle bir durum falan olur güvenme sen.
Evet o duruma düşülebilecek bir site çünkü Zaten ürün Çin malı.

Doğru bile olsa 1 günde bozulur. Yada çalıştı diyelim bunun apartmanı var, duvarı, sokağı var. Hem zaten 1-2 km çekse ne olacak? Sanki gidipte oradan kullanacaksın interneti. Hız olayını yazmıyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…