22 bin TL CS2 için bilgisayar önerisi

kemalreis

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Sadece CS2 oynamak için bilgisayar önerisi istiyorum. FPS 200 üstünde olsun yeter. Bütçe 22K.

Son düzenleyen: Moderatör:

Havalar soğuk olduğundan işlemci sizi şimdilik götürür fakat sıcak havalarda işlemcinin çok ısınmasını istemiyorsan kenara para atıp bir kule tipi fan falan alabilirsiniz.

Havalar soğuk olduğundan işlemci sizi götürür fakat sıcak havalar için kenara para atıp bir kule tipi fan falan alabilirsiniz.

Usta kaç FPS verir bu sadece CS:GO2 için.

CS2 ve başka oyunlar için teorik FPS değerlerine bakabileceğiniz GPU compare web siteleri var hocam. Hazır sistemlere kıyasla sistemi kendiniz dizerseniz 3-4 bin daha ucuza aynı sistemi dizersiniz.
1700863981667.png

Usta kaç FPS verir bu sadece CS:GO2 için.

Bu CS2 mi bilmiyorum ama şöyle bir test var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CS2 ve başka oyunlar için teorik FPS değerlerine bakabileceğiniz GPU compare web siteleri var hocam. Hazır sistemlere kıyasla sistemi kendiniz dizerseniz 3-4 bin daha ucuza aynı sistemi dizersiniz.

Usta ben fazla anlamıyorum kiya.

Hocam şu an pek müsait değilim olsam 2 saatimi size sistem dizmeye harcardım emin olun. Dilerseniz yarın gündüz vakti bir sistem dizersem konuya yanıt olarak paylaşırım. Size de uyar mı?
Tabi zaten 2 hafta sonra Alaçam çok teşekkür ederim ama csgo2 de 200 fps nin üstü olsun yeter bana

Hocam şu an pek müsait değilim olsam 2 saatimi size sistem dizmeye harcardım emin olun. Dilerseniz yarın gündüz vakti bir sistem dizersem konuya yanıt olarak paylaşırım. Size de uyar mı?

Attığım sistem F/P gibi druyor. Arkadaş anlamadığı için hazır sistem önermek sanki biraz daha mantıklı gibi.

Geri
Yukarı