22 bin TL CS2 için bilgisayar önerisi

Tabii zaten 2 hafta sonra alacağım çok teşekkür ederim ama CS:GO2 de 200 FPS'nin üstü olsun yeter bana.

Taban olarak güncel yeni çıkan üst düzey oyunları hesaba katarak sistem dizersek bütçenize kıyasla ki - sadece CS2 için 22 bin biraz fazla tabii ki de sizin kararınız bana söz düşmez- CS2 de alacağınız FPS değerleri teorik* olarak 220'den fazla bile olabilir. Çerez PC dizilmez zaten bu bütçeye her türlü 200> FPS alabilirsiniz. Ayrıca YouTube FPS videolarına itibar etmeyiniz genelde aynı gameplay videosuna farklı değerler girdi yapılarak yayınlanıyor.

Taban olarak güncel yeni çıkan üst düzey oyunları hesaba katarak sistem dizersek bütçenize kıyasla ki - sadece CS2 için 22 bin biraz fazla tabii ki de sizin kararınız bana söz düşmez- CS2 de alacağınız FPS değerleri teorik* olarak 220'den fazla bile olabilir. Çerez PC dizilmez zaten bu bütçeye her türlü 200> FPS alabilirsiniz. Ayrıca YouTube FPS videolarına itibar etmeyiniz genelde aynı gameplay videosuna farklı değerler girdi yapılarak yayınlanıyor.

Usta sen güzel bir sistem diz dedin gibi belki de sadece CS:GO oynamam belki başka oyunlar da oynarım.

Usta sen müsait misin?

Sana zahmet eğer topladiysan veyatda bildin PC varsa link atar misin?

Son düzenleme:
usta sen güzel bir sistem diz dedin gibi belki de sadece CS:GO oynamam belki başka oyunlar da oynarım. Usta sen müsait misin? Sana zahmet eğer topladiysan veyatda bildin PC varsa link atar misin?

Hafta içi iş yoğundu hocam neredeyse bilgisayarın başına oturamadım. Bunu buldum işinizi görür.

Hafta içi iş yoğundu hocam neredeyse bilgisayarın başına oturamadım. Bunu buldum işinizi görür.

Pek toplama veyahut hazır sistem değil gibi?

Pek toplama veyahut hazır sistem değil gibi?

Haklısın vaktim olsa üşenmem 3 saat sistem parçası bakardım ama bu hafta fazla mesai yaptırdılar, sanırım sonraki hafta da öyle olacak. Bende 10 dk da hemen bunu bulabildim FPS değerleri 200'den fazla verir duruyor. Hem bütçesine de uyuyor. Vaktim olduğunda bir sistem de dizer paylaşırım.
1701378269126.png

Geri
Yukarı