22 bin TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
22.000

batuzerbaşgan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese selam. Yakın zamanda bir Gaming laptop almaya düşünüyorum fakat sanırım ekran kartlarında watt değeri önemli bir hususmuş, RTX 3060 ekran kartında i7 11800H ile sizce 130 watt iyi bir performans verir mi? 20-22.000 TL bandında önerilerinizi bekliyorum.

DLSS 3.0 avantajı ve ekran kartı 140W olduğundan bin TL bütçe çıkarsa bunu öneririm;
Onun dışında 130W 3060 güzel performans verir. Önerdiğim laptopa 8 GB RAM takviyesi şart.

Ekstra konu açmak istemedim ama herkes bu laptopu öneriyor benim de bayağı hoşuma gitti.

Evdeyken vs fan umurumda olmuyor ancak dışarıdayken fan sesi vs yapan modellerden birimi acaba ?
4050 zaten 2-3 sene yetecektir o konuda sorunum yok ama aşırı ısınma ve fan sesi dışardayken bela olabiliyor

DLSS 3.0 avantajı ve ekran kartı 140W olduğundan bin TL bütçe çıkarsa bunu öneririm;
Onun dışında 130W 3060 güzel performans verir. Önerdiğim laptopa 8GB RAM takviyesi şart.
Ben de aynı üründen sipariş verdim, bence kesinlike bu fiyat aralığında alınması en mantıklı ürün. DLSS 3.0 avantajı baya avantaj yaratacak gibi duruyor.

Hocam şunun için bana ufak bi yorum yaparmısınız üzer mi sizce

Hocam şunun için bana ufak bir yorum yapar mısınız üzer mi sizce

75W 4050 var ve MUX yok, mantıklı değil hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı