22 bin TL'ye telefon tavsiyesi

Bütçe
22000
S23 FE geldi geleli gereksiz gömülen bir telefon. Nothing gibi editörlere parayla reklam yaptırmalıydı belki de.

Kasası nasıl zayıf?

Oyun performansı optimize olduğu oyunlarda kötü değil. Wild Rift'i zaten oynatır. S23 FE gömen kesim bu fiyata ne alıyor merak ettim açıkçası :D

Samsung S23 FE çok cazip geliyor açıkçası. Samsung S23 de aynı şekilde ama çok fazla ısınma problemi yaşanıyormuş. Samsung 23FE serisi de aynı sorun var mı?

Samsung alacaksan kamera için alınır. Oyun ve performans için başka telefonlara bak. Özellikle batarya ve hızlı şarj konuları var. Onlar Samsung'ta sıkıntı. He bir de doğayı koruyoruz bahanesiyle kutudan sadece telefon çıkıyor o da ayrı mesele. Exynos'a ben para bayılmam. Ama sabah akşam burada önerilir. Alana hayırlı olsun der, almayanı tebrik eder geçerim. Hadi iyi sosyaller.

Samsung alacaksan kamera için alınır. Oyun ve performans için başka telefonlara bak. Özellikle batarya ve hızlı şarj konuları var. Onlar Samsung'ta sıkıntı. He bir de doğayı koruyoruz bahanesiyle kutudan sadece telefon çıkıyor o da ayrı mesele. Exynos'a ben para bayılmam. Ama sabah akşam burada önerilir. Alana hayırlı olsun der, almayanı tebrik eder geçerim. Hadi iyi sosyaller.

Senin önerin nedir?

S23'te ısınma problemi yaşamazsınız. Fiyat olarak pahalı gelmiyorsa eğer S23 alabilirsiniz. Alamıyorsanız 2. sırada S23 FE gelir.

Geri
Yukarı