220 TL K669B için stand ve sünger önerisi

Tamamdır, bu ürünü alacağım, dediğiniz gibi boom koluna uyuyor. Pop filterı kendim başka bir şekile takacağım gibi gözüküyor ama. Ona da kafa yorarız artık. Bir zahmet 😀😂.

Merhaba aldınız mı acaba? Ben shock Mount olmadan kullanacağım pop Filter'ı uydurabilecek bir şey buldunuz mu?

Merhaba aldınız mı acaba? Ben shock Mount olmadan kullanacağım pop Filter'ı uydurabilecek bir şey buldunuz mu?
Aldım ancak bana stoklarında, ürünün shock mountu ve pop filterı olmadığı için daha
üst kalite ürün gönderdiler. Maduriyet yaşanmaması için. Boom kolu aynı ancak shock mount ve pop filter farklı o yüzden yardımcı olamayacağım.

K669B için bunu önerebilirim.

1680721152723.png

Aldım ancak bana stoklarında, ürünün shock Mount'u ve pop filterı olmadığı için daha.
Üst kalite ürün gönderdiler. Maduriyet yaşanmaması için. Boom kolu aynı ancak shock Mount ve pop filter farklı o yüzden yardımcı olamayacağım.

Anladım teşekkür ederim cevap için.

Teşekkürler. Klavye sesi engelleyebilir mi yoksa yalnızca harflerin patlamalarını mı engelliyor?
Klavye için benim gibi hassasiyeti ortalarda tutun. Çözülüyor, evet çok ses alan bir mikrofon.

Yeni konular

Geri
Yukarı