2200 Lira Telefon Önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar babam internetten ısrarla aldırtmıyor, ucuz diyorum yine kabul etmiyor o yüzden bayilerden alabileceğim Android telefon önerebilir misiniz? Bir de Vestel Z20 almalı mıyım, şu an o kafama yattı gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vestel sevmem ama Z20 telefonları özellik bakımından çok kaliteli. Kasa, malzeme kalitesini bilmiyorum. Xiaomi telefonlar tutulduğu için büyük telefon bayileri satıyor onları sıfır kapalı kutu olacak şekilde. Onlardan alabilirsiniz Xiaomi Mİ A2 çok güzel bir tercih olur.

Z 20 kullanıyorum. Çok yoğun kullanımda 1 günü çıkarıyor. 1 buçuk saate şarz oluyor. PUBG oynatıyor. İnternetten alıcaksanız NOKİA 8 tavsiye ederim.

Vestel sevmem ama Z20 telefonları özellik bakımından çok kaliteli. Kasa, malzeme kalitesini bilmiyorum. Xiaomi telefonlar tutulduğu için büyük telefon bayileri satıyor onları sıfır kapalı kutu olacak şekilde. Onlardan alabilirsiniz Xiaomi Mİ A2 çok güzel bir tercih olur.
Teknosa’da da satılıyor Xiaomi.

Bence fiyattan dolayi gm9 pro da düşünülebilir. Hem güncelleme özellik kamera olsun günümüz ihtiyaçlarını fazlası ile karşılayacaktır.
Gm 5 Plus kullanıcısı ve 2 yıldır sorun yaşamayan biri olarak yazıyorum.

General mobile enflasyonla mücadele kapsamında %25 indirim yaptı GM9 pro modelinde. 2200 liraya indi telefon. Bu fiyata daha iyisi yok diyebilirim gönül rahatlığı ile kamera olarak da genel kullanım kalitesi olarak da.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı