2200 TL Ekran Kartı Önerisi

INNO3D markası nasıl bilmiyorum.
Alınabilir. Aşağı yukarı aynı performansta olan 1660 Super'i 1800 TL'ye de bulabilirsiniz.
RAM'i 16 GB yapın.
Anakart için bütçe belirtin.
Kasa güzel fakat bütçeniz kısıtlıysa daha uygun bir model tercih edin.
Ram'i 16gb sonradan yapacağım. İndirimlere göre belirleyeceğim. 1800 tl civarında Gaming X modelinde 1660 Süper bulursam alırım, aksi takdirde Zotac gibi firmalar bana güven vermiyor soğutma vs. açısından.
Bilgisayar parasına ekran kartı alıyorsunuz? Bu kadar para yatırılmaz gibi bu işlere. Sadece yayıncı veya youtube içerik üreticiysen kullanırsın.

Öneri
RX580 NITRO 8GB
GTX 1650 TI
Umarım ironidir.
evet o fiyatta aslında söylediğin ekran kartı iyi fakat uzun kulanımda işlemci yükseltmeyi düşünmelisin.
Ekran kartını kısmak istemiyorum ancak diğer parçalarıda kısmak istemiyorum. 1800tl civarında 1660S bulursam anakarta yatıracağım. 1, 2 sene sonra 3600'e geçebilirim.
Benim param var diyorsanız RTX teknolojisi bulunun ekran kartlarına bakabilirsiniz.

Öneri
GIGABYTE GeForce RTX 2060
Param yok.
Çok teşekkürler. Tamda istediğim fiyat. İtopya'dan almakta istemiyorum ama. Bu aralar sorunlar arttı. İnşallah yıl başında başka siteler güzel indirimler yapar.
Anakarttan kısmayacağım, bu yüzden bütçem 1800 civarına düştü.
Anakart bütçem 600 tl.

Son düzenleyen: Moderatör:
1650Ti? Anlamıyorsanız yorum yapmayın bence. 1660Ti sadece yayıncı ve Youtube için mi kullanılır? Komikmiş.
Olayı anlamamışsın sanırım ama ben senin dilinden tekrardan çözümleyeyim :

O paraya ekran kartı alınmaz o paraya ekran kartı almak için bir sosyal işle meşgul olman gerekir, zevk için alınırmı bilmem ama yinede o fiyat bandında önermem. Onun yerine daha ucuz 1.400 civarı 2 adet ekran kartı biliyorum buyrun isimleri :

RX 580 8GB
GTX 1650 TI

Umarım anlamışsındır. Anladıktan sonra tekrardan başkasına bu kadar önyargılı davranmazsın inşAllah. Iyı forumlar

MSI RX570 tavsiye ederim kullanıyorum ve de çok memnunum. Performansı falan 1080P için ideal sabitler isen birçok oyunda 60FPS garanti ki OC içinde çok uygun bir kart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar parasına ekran kartı alıyorsunuz? Bu kadar para yatırılmaz gibi bu işlere. Sadece yayıncı veya youtube içerik üreticiysen kullanırsın.

Öneri
RX580 NITRO 8GB
GTX 1650 TI
Saçma sapan konuşuyorsunuz 2012 demi kaldın 2200 tlye güncel bilgisayar bul 2 tane alacam sana adam alıp uzun süre değiştirmeden kullanmak istiyor belliki ve alınabilecek en iyi kartlardan birini seçmiş sen boş kafa karışıklığı yapıyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı