2200 TL GTX 750 Ti sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tavsiye ettiğiniz sistem gayet iyi ben onun için bir şey demedim zaten ucuz olduğu için arkadaş onu tercih etmiştir dedim ve sorun çıkartmaz dedim. Alternatif olarak da bu alınabilir dedim. Ayrıca o kart ile işlemci işlemciye binen oyunlarda darboğaz yapacaktır. Ki sırf ekran kartı yüksek olsun diye kalitesiz bir kasa ve çakma bir psu kullanmışsınız. Nagas diye bir marka yoktur. Aopen firmasının modellerinde kullanılan bir isimlendirmedir. Türkiye de satılanlar everest, frisby gibi çakma ve kalitesizdir. Ayrıca şuradan da hangi modeller 80+ sertifikasına sahiptir bakabilirsin. Her yazanın üstüne aldanmayın. Ecova Plug Load Solutions

Cooler Master N200 kullanilabilir o zaman.

HyperX Fury yaklaşık 25TL daha pahalı. Sırf Mhz değeri anakart ile uyuyor diye ram'e gereksiz para vermeye gerek yok. Bu ram'ler de anakartınızda 2133 olarak sorunsuz çalışacaktır.

Ek olarak, tavsiye ettiğim RX 470, GTX 1050 ve GTX 1050 Ti'dan çok daha üstün performanslıdır.

Ve bütçeniz yoksa B150 serisi bir anakarta boşuna +150TL ödemeyin. i3 işlemci için H110 serisi bir anakart yeter de artar.

İleride sistemi guncellemek istedigim icin B150 serisi kullandim kalan RAM slotunu, i5 6500'u ve RX 470'e gecmeyi dusunuyorum o yuzden boyle bir tercih de bulundum. Ayrica RX 470'e H110M plus ile kullandiklari icin bende B150 kullanmayi (rehberde) dusundum. Yanlis da olabilir tabiki dogru bilgiye her zaman acigim.

Cooler master n200 kullanilabilir o zaman

İleride sistemi guncellemek istedigim icin b150 serisi kullandim kalan ram slotunu ,i5 6500 u ve rx 470 e gecmeyi dusunuyorum o yuzden boyle bir tercih de bulundum.ayrica rx470 e h110 m plus ile kullandiklari icin bende b150 kullanmayi (rehberde) dusundum.yanlis da olabilir tabiki dogru bilgiye her zaman acigim
Aslinda cok fazla opsiyon var RX 460 ve +8 GB RAM dahi benim icin yeterli olacaktir benim icin. Şu anda herhangi bi bir sistem almayi dusunmuyorum. Can sikintisi maksat muhabbet :D Vakit ayirdiginiz icin tesekkurler.

Tavsiye ettiğiniz sistem gayet iyi ben onun için bir şey demedim zaten ucuz olduğu için arkadaş onu tercih etmiştir dedim ve sorun çıkartmaz dedim. Alternatif olarak da bu alınabilir dedim. Ayrıca o kart ile işlemci işlemciye binen oyunlarda darboğaz yapacaktır. Ki sırf ekran kartı yüksek olsun diye kalitesiz bir kasa ve çakma bir psu kullanmışsınız. Nagas diye bir marka yoktur. Aopen firmasının modellerinde kullanılan bir isimlendirmedir. Türkiye de satılanlar everest, frisby gibi çakma ve kalitesizdir. Ayrıca şuradan da hangi modeller 80+ sertifikasına sahiptir bakabilirsin. Her yazanın üstüne aldanmayın. Ecova Plug Load Solutions
Guc tuketimi benim icin de onemli. Site icin tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Barış Tolon sizin için demedim hocam. Arkadaşa ithafen söyledim.
Ek olarak, kasayı ucuz olması için seçtim. Değiştirilebilir sorun yok. Ancak PSU zaten Aopen firmasına ait. Nagas AO500 modeli. Bahsettiğiniz sitede AOpen olarak sertifikası mevcut.
@GCN 5 GigaTexel ile 8 GigaTexel'in farkını nerede hissedeceğim açıklayabilir misin?
Yada PCI Express değişiklik sürümünün 2.0 olmasının eksikliğini nerede göreceğim?
Maksimum PCI Express hattının 6 tane olmasının dezavantajını nerede yaşayacağım? Açıklayabilir misin?
Ben H110'un en iyi anakart olduğunu iddia etmedim. Serideki en düşük anakart olduğu belli. Arkadaş Upgrade yapacağını da belirtmiş o yüzden B150 almalı, ancak sorularım hala geçerli, i3 6100 işlemci ile ben bunların eksikliğini nerede ne zaman hissedeceğim? Değerleri gösterdiğine göre bunları da açıklarsın umarım..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı